|
|
|
|
Robert
Niet Aanwezig

Redactielid
|
Aantal berichten: 20715 | Lid sinds: 11-11-2003 | Geplaatst om: 08:18 - 18-01-2012
 Ook vandaag hebben we weer een aantal apps uit de iOS App Store die op dit moment in de aanbieding of gratis zijn op een rij gezet. En zoals altijd geldt: wacht niet te lang, deze aanbiedingen kunnen straks weer voorbij zijn. • Save the Furries voor iPad en Save the Furries! voor iPhone een iPod touch kosten normaal gesproken € 2,99 en zijn nu gratis. Leuke uitgevoerd spel.
• Figaro Wig HD is een grappig platform spelletje voor de iPad en op dit moment gratis.
• Area 51 Defense HD voor de iPad is de moeite en gratis, maar de reclame's zijn wel een beetje erg aanwezig.
• HDR Photo Camera voor iPhone & iPod touch kost normaal gesproken € 1,59 en is nu gratis. Het maakt HDR foto's door drie foto's te combineren en het algoritme zou beter zijn dan wat Apple in het iOS heeft ingebouwd.
• Star Scales Pro For Guitar voor iPhone & iPod touch kost normaal gesproken € 1,59 en is nu gratis. Volgens de makers zou je alle akkoorden op de gitaar met dit programma moeten kunnen leren.
• Learn Spanish - Ottercall leert je geen gitaarspel, maar - zoals de titel al zegt, Spaans. Normaal gesproken kost het € 2,39 en is nu gratis en is universeel. Dus het werkt zowel op de iPad als op de iPhone & iPod touch.
Update: Omdat Save the Furries zo snel al weer betaald was hebben we het spelletje Figaro Wig HD aan de lijst toegevoegd, en dat is op dit moment nog wel gratis.
|
Robert is van beroep fotograaf. Kijk hier voor zijn website in beweging.
|
|
|
|
wolly
Niet Aanwezig

MacFreak Verslaafde
|
Aantal berichten: 563 | Lid sinds: 03-01-2001 | Geplaatst om: 08:55 - 18-01-2012
| save the furries kost nog steeds 2.99!
|
UNOX, the worst Operating System Ceterum censeo, Windowsinem delendam esse MacBook 2.0 - OSX 10.6.8, iPhone4/16Gb - iOS 4.3.3
|
|
|
|
SpiderClass
Niet Aanwezig

MacFreak Veteraan
|
Aantal berichten: 121 | Lid sinds: 05-06-2007 | Geplaatst om: 09:07 - 18-01-2012
Hier ook!
|
|
|
|
|
Robert
Niet Aanwezig

Redactielid
|
Aantal berichten: 20715 | Lid sinds: 11-11-2003 | Geplaatst om: 09:07 - 18-01-2012
Op het moment van het publiceren was Save The Flurries nog gratis, kennelijk was de aanbieding vlak daarna (jammer genoeg) verlopen. De eerste zin van het nieuwsbericht staat er dan ook niet voor niets..! (ik ben net de rest nagelopen en die zijn allemaal nog wel gratis)
|
Robert is van beroep fotograaf. Kijk hier voor zijn website in beweging.
|
|
|
|
mayo
Niet Aanwezig

MacFreak Verslaafde
|
Aantal berichten: 896 | Lid sinds: 07-06-2007 | Geplaatst om: 11:28 - 18-01-2012
I love not men the less, but Nature more. (lord Byron)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|