Afgelopen nacht was de Oscar uitreiking en Apple maakte van deze gelegenheid gebruik om de eerste iPad commercial te vertonen.
Klik hier om de video op de Apple site te bekijken
Steve Jobs was trouwens ook aanwezig, nu eens niet in coltrui, maar keurig in smoking.
Geplaatst door: janjaap om 8:17, 8-03-2010
…en "Up" van Pixar won ook nog twee Oscars
JJ
Geplaatst door: omejeroen om 8:55, 8-03-2010
Ik zie die man liever in een col dan in een smoking
Geplaatst door: Robert om 9:26, 8-03-2010
Steve is echt helemaal ondersteboven van Star Trek, ook nu weer in beeld...
Geplaatst door: markof om 12:55, 8-03-2010
Raar dat de camera's van de welbekende tv-zender E Entertainment Steve Jobs helemaal niet hebben opgemerkt tijdens de red carpet presentatie. Hoe dan ook, mooi dat PIXAR wederom een prijs heeft behaalt en John Lasseter in zijn nopjes was gedurende de live uitzending(hij zat in de zaal)
terugkomend op Steve Jobs: Nu met die smoking aan zie je pas echt hoe oud hij is geworden want met een donkere coltrui aan werd zijn magere hoofd en nek enigszins verborgen gehouden.
Geplaatst door: zivojan om 15:51, 8-03-2010
Heb de Oscar uitreiking live gezien hier in Salt Lake City. De reclame ziet er leuk uit. Ik ga op 3 April dan ook zekers even naar de Apple store hier om d eipad in eht echt te zien. Het is niet zo groot als die in New York, maar beter een kleinere Apple store dan helemaal geen
Geplaatst door: Robert om 19:43, 8-03-2010
Citaat:markof om 12:55, 8-03-2010 terugkomend op Steve Jobs: Nu met die smoking aan zie je pas echt hoe oud hij is geworden want met een donkere coltrui aan werd zijn magere hoofd en nek enigszins verborgen gehouden.
Grappig, want mij viel juist op dat hij er op deze foto er zoveel beter uitzag dan ruim een jaar geleden mèt coltrui...
Geplaatst door: hitchhiker om 21:01, 8-03-2010
Citaat:markof om 12:55, 8-03-2010 Nu met die smoking aan zie je pas echt hoe oud hij is geworden want met een donkere coltrui aan werd zijn magere hoofd en nek enigszins verborgen gehouden.
Je kunt ook zeggen dat Jobs niet aan het profiel voldoet dat een 'zakenman' doorgaans schijnt te hebben (denk Ballmer bijv.) en dat hij een mooi afgetrainde kop heeft. Dat de wereld om ons heen uit (te) dikke mensen bestaat betekent niet dat mensen die een normaal postuur ineens het stempel 'mager' zouden moeten krijgen.
Geplaatst door: drrob om 21:30, 8-03-2010
Eens met Robert: Steve ziet er op die foto een stuk beter uit! Lang leve Steve!