Onderwerp met meerdere pagina's: [ 12 ] Volgende »
Robert Niet Aanwezig
Redactielid
Aantal berichten: 20017 | Lid sinds: 11-11-2003 | Geplaatst om: 12:44 - 03-09-2010
De geruchten gaan al een tijd dat er een kleinere versie van de iPad zou komen, maar als dat niet binnenkort zo is (voor de feestdagen), dan zou ik er in ieder geval niet meer op rekenen.
Voor de mensen die wel graag zo'n kleiner tablet zouden willen hebben is er dan ze Samsung GALAXY Tab, waarvan inmiddels de officiële commercial online te zien is.
Misschien ligt het aan mij, maar augmented reality heb ik liever op een telefoon (past tenminste in mijn zak), en als ereader, web browser en e-mail device lijkt me dit allemaal een beetje klein. Kortom, te klein voor een tablet en te groot om in je zak mee te nemen?
We zijn benieuwd hoe jullie hier over denken.
Robert is van beroep fotograaf. Kijk hier voor zijn website in beweging.
DJAN Niet Aanwezig
Een ware MacFreak!
Aantal berichten: 1097 | Lid sinds: 31-08-2007 | Geplaatst om: 12:46 - 03-09-2010
Idem dito!
Mac Pro 8 core / iMac 21" / MacBook Pro 15" / iPod nano / iPhone 3GS / iPad2
Ger Nijkamp Niet Aanwezig
Moderator
Aantal berichten: 9276 | Lid sinds: 05-12-2002 | Geplaatst om: 13:06 - 03-09-2010
Opvallend hoe Samsung voor zowel z'n telefoons als voor deze tablet Apple's OS nagenoeg exact kopieërt. De gemiddelde leek ziet in 't voorbijgaan nauwelijks een verschil. Als ik Apple zou zijn, zou ik dat een zorgelijke ontwikkeling vinden...
Aantal berichten: 1265 | Lid sinds: 13-03-2003 | Geplaatst om: 13:37 - 03-09-2010
Ik vind 'm een tikkie te groot denk ik. Model pocketboek. Zou het moeten voelen in het echt. De Samsung Galaxy S phone is erg licht, wellicht dat deze slate ook erg licht is. Dat zou helpen. En een groter scherm=kortere batterijduur. Dus ook dat telt.
Dit (link naar winkel) zijn de specificaties. Daar zitten errug leuke bij, waaronder 3G en GPS, Swype, Office-prog etc.
Sow a thought, reap an action ; Sow an act, reap a habit Sow a habit, reap a character ; Sow a character, reap a destiny
gPod Niet Aanwezig
Een ware MacFreak!
Aantal berichten: 1802 | Lid sinds: 12-07-2005 | Geplaatst om: 13:45 - 03-09-2010
Ik vind de toepassingen die je in de commercial ziet ook veel meer passen bij echt mobiel gebruik wat het apparaat wat mij betreft toch net wat te groot maakt. Juist het formaat van de supersmartphones (zo worden ze tegenwoordig schijnbaar genoemd) zoals de iPhone is daar ideaal voor omdat deze met gemak nog in je broekzak passen. Zo'n middenmaat tablet zou ik niet overal mee naar toe slepen, net zo min als m'n iPad.
digideon |'die•Gideon ~ Gideon ~ g's mac ~ g's phone ~ g's pod ~
DJAN Niet Aanwezig
Een ware MacFreak!
Aantal berichten: 1097 | Lid sinds: 31-08-2007 | Geplaatst om: 15:07 - 03-09-2010
@ Ger Nijkamp
Ooit al iets anders verwacht van Samsung?
btw, de prijs is ook niet poes 699 tot 799 euro... voor een kleiner toestel, kleiner scherm en van Samsung, want meestal ziet het er beter uit dan het wel echt is
Mac Pro 8 core / iMac 21" / MacBook Pro 15" / iPod nano / iPhone 3GS / iPad2
martindotcom Niet Aanwezig
Nieuw Lid
Aantal berichten: 1 | Lid sinds: 03-09-2010 | Geplaatst om: 15:53 - 03-09-2010
Absoluut! Ik werk in China en reis vrijwel altijd met de metro vanwege het file verkeer van n-km. iPad is te groot en te onhandig om even iets te lezen tijdens het reizen. Een kleinere formaat / gewicht iPad zou zeker perfect bij mij passen. Je ziet steeds meer reizigers met kleinere formaat eReader reizen hier. Huidige iPad is te "ruig" en vraagt om problemen tijdens het reizen via publiek vervoer.
MBP, iPad, iPod, MM
Onderkoffer Niet Aanwezig
Gevorderd Lid
Aantal berichten: 81 | Lid sinds: 12-04-2010 | Geplaatst om: 16:18 - 03-09-2010
In elk geval lijkt ie wat lichter en portabeler dan mijn "klomp ijzer", de iPad. Ik denk dat mensen er meer belangstelling voor hebben dan de iPad. Maar da's ook geheel afhankelijk van de prijs natuurlijk.
lees net hierboven dat ie 700 of 800 euro gaat kosten.. Nou dat gaat 'm dan niet worden voor de meeste mensen. Hoogstens voor gadgetfreaks die absoluut niet met Apple producten willen werken ofzo.
(Bewerkt door Onderkoffer om 16:20, 3-09-2010)
odo Niet Aanwezig
Een ware MacFreak!
Aantal berichten: 2070 | Lid sinds: 28-11-2003 | Geplaatst om: 19:59 - 03-09-2010
Als je kijkt wat Apple met de iPod heeft gedaan zie je ook allerlei formaten. Een kleinere iPad (7") lijkt me voor een flinke doelgroep zeer goed mogelijk. Voel er zelf ook wel voor. Maar dan niet zo'n breedbeeld ding, maar gewoon de iPad verhouding. Ideaal.
Blender Niet Aanwezig
Een ware MacFreak!
Aantal berichten: 1154 | Lid sinds: 19-01-2006 | Geplaatst om: 21:13 - 03-09-2010
Citaat:Ger Nijkamp om 13:06, 3-09-2010
Opvallend hoe Samsung voor zowel z'n telefoons als voor deze tablet Apple's OS nagenoeg exact kopieërt. De gemiddelde leek ziet in 't voorbijgaan nauwelijks een verschil. Als ik Apple zou zijn, zou ik dat een zorgelijke ontwikkeling vinden...
[ Ger ]
Nou exact niet. Kijk eens naar de vele screenshots en je ziet dat het af en toe wel erg lelijk is. Haalt het niet bij Apple.