Onderwerp met meerdere pagina's: [ 12 ] Volgende »
SteefJoops Niet Aanwezig
Redactielid
Aantal berichten: 1445 | Lid sinds: 26-12-2005 | Geplaatst om: 00:02 - 24-09-2010
De HP Slate is weer eens in het wild opgedoken ditmaal in een korte review. Na 10 maanden wachten we nog altijd op de lancering van dit product zeker nadat Steve Ballmer op de CES afgelopen januari de Slate nog tipte als DE concurrent voor de iPad.
Helaas voor de HP fans onder ons is het er tot nu toe nog niet van gekomen. HP trok namelijk na de lancering van de iPad de stekker uit het OS waarop de Slate zou gaan draaien namelijk de full version van Windows 7. Gelukkig kwamen de boys van HP erachter dat je geen volledig OS kunt runnen op een tablet vanwege het ontbreken van een aantal sleutelfuncties zoals een toetsenbord. Hoe moet je anders Crtl - ALT - Delete intoetsen als het apparaat vastloopt?
Dit laatste bleek ook de gemoederen binnen HP bezig te houden, want deze Slate heeft een aantal modificaties gekregen. Ze hebben namelijk een speciale knop in het leven geroepen dat altijd, waar dan ook, een toetsenbord naar voren brengt en alsof dat nog niet voldoende is is er ook nog een speciale CTRL - ALT - DELETE knop op de zijkant van het apparaat. Deze knop brengt de 'task' manager naar voren voor als het apparaat is vastgelopen. Geniaal! De meest belangrijke knop toch fysiek aanwezig.
Aantal berichten: 697 | Lid sinds: 23-05-2003 | Geplaatst om: 00:15 - 24-09-2010
Waar een wil is...
Android 2.3.7 MIUI - Mac OS X Leopard - Windows 7 Ultimate
macquarius Niet Aanwezig
Een ware MacFreak!
Aantal berichten: 1065 | Lid sinds: 29-12-2006 | Geplaatst om: 00:31 - 24-09-2010
Attentie aan alle fabrikanten die een iPad-killer willen gaan produceren:
"Windows 7 op een Tablet is gegarandeerd een FAIL"
Windows 7 is NIET gemaakt om te besturen met de vingers. Deels omdat de interface daar niet geschikt voor is (knoppen etc. zijn veel te klein) en deels omdat de manier van navigeren niet handig is voor een tablet (door tig menu's heen worstelen om bijvoorbeeld in het configuratiescherm te komen)
En een CTRL-ALT-DEL knop om te allen tijde je tablet te kunnen resetten is wel een heel erg zwakte bod hoor, pfff. Wat denken ze nou? Met zo'n knop heeft de Slate wel potential?
iPhone 4S / Apple TV (3rd Generation) / Next on the list is the iPad 3.
Cailin Coilleach Niet Aanwezig
Een ware MacFreak!
Aantal berichten: 2764 | Lid sinds: 16-08-2004 | Geplaatst om: 07:38 - 24-09-2010
Gott im himmel, dat is toch wel een nare manier van werken zeg.
Nou ja... Succes HP!
chrispis Niet Aanwezig
MacFreak Verslaafde
Aantal berichten: 266 | Lid sinds: 01-09-2005 | Geplaatst om: 08:57 - 24-09-2010
IK vind het echt een supermooi ding! Hij scrollt als een malle, en hij is lekker dun, en vooral de vele knopjes vind ik da bomb. Ja dit wordt een toppertje hoor
Tim 006 Niet Aanwezig
MacFreak Veteraan
Aantal berichten: 173 | Lid sinds: 01-09-2008 | Geplaatst om: 09:47 - 24-09-2010
Ziet er niet echt mooi uit.
Loopt niet helemaal soepel op het filmpje.
Ik heb wel het een en ander ;P
jack brent Niet Aanwezig
Account inactief
Aantal berichten: 711 | Lid sinds: 24-06-2010 | Geplaatst om: 09:59 - 24-09-2010
Hmmm, hoe zit het ook al weer met de 'home' knop op een iPad?
odo Niet Aanwezig
Een ware MacFreak!
Aantal berichten: 2145 | Lid sinds: 28-11-2003 | Geplaatst om: 10:15 - 24-09-2010
Ga je hier ook voor naar de winkel rennen Jack?
Maar even serieus. Ik begreep dat deze HP de Slate niet als consumententablet wil inzetten, maar voor bedrijven die persé een Windows 7 tablet willen hebben en dus kennelijk kunnen gebruiken. Voor die doelgroep zal dit dan schijnbaar een aanwinst zijn. Als consumentproduct gaat dit jammerlijk floppen en de HP-tabletten een slechte naam bezorgen.
Esquare Niet Aanwezig
Een ware MacFreak!
Aantal berichten: 6303 | Lid sinds: 01-04-2007 | Geplaatst om: 10:18 - 24-09-2010