Het MacFreak® Forum - Voor online ondersteuning in het Nederlands!

    Het MacFreak® Forum
     Nieuwsflitsen (archief) en reacties
         De iPhone heeft het beste aanraakscherm
                
Welkom bij Nieuwsflitsen (archief) en reacties 

      Forum gemodereerd door: Moderator, Robert, Administrator, karel apple, iTom, JPZ, Ger Nijkamp, Plexyglazz, SteefJoops, Ibor Gork  
  Spring naar onderwerp
« Ouder - Nieuwer »  
Onderwerp met 1 pagina
    

       
Robert
Niet Aanwezig




Redactielid
Aantal berichten: 20759 | Lid sinds: 11-11-2003 | Geplaatst om: 09:21 - 11-01-2010
Sinds de iPhone en de iPod touch op de markt zijn gekomen is er duidelijk een trend gezet en komt zo'n beetje iedere fabrikant met minimaal één model met een aanraakgevoelig scherm (touchscreen) op de markt. De vraag daarbij is natuurlijk of die schermen dan ook allemaal even goed zijn.

Bij MOTO hebben ze een simpele test gedaan om te kijken wat de verschillen zijn tussen de iPhone, de HTC Droid Eris, de Motorola Droid en de Google Nexus One. In onderstaand filmpje zie je trouwens alleen de eerste drie, de Nexus One is pas later aan de test toegevoegd.

DIY Touchscreen Analysis from MOTO Development Group on Vimeo.


Hoewel dit natuurlijk niet de meest wetenschappelijke test is die te bedenken is, lijkt het mij wel een prima manier om te testen of de verschillen in dagelijks gebruik merkbaar zullen zijn. En met name voor de Motorola Droid lijkt het dan ook erg aannemelijk dat je van tijd tot tijd een andere letter zult krijgen dan je net hebt aangeraakt, want het scherm zit er wel behoorlijk naast.

De resultaten van de Google's Nexus One komen trouwens bijna overeen met die van de HTC Droid Eris, alleen heeft dat model de beste prestaties van allemaal (dus ook beter dan de iPhone) aan de randen. Jammer genoeg voor de Nexus One zijn de prestaties op het scherm zelf een stuk belangrijker dan wat er aan de uiteinden gebeurd.




Robert is van beroep fotograaf.
Kijk hier voor zijn website in beweging.

       

Spring naar onderwerp
« Ouder - Nieuwer »
Onderwerp met 1 pagina

MF-Forum v6.0.0 © 2001/2012 - MacFreak® Interactive Media