Het MacFreak® Forum - Voor online ondersteuning in het Nederlands!

    Het MacFreak® Forum
     Mededelingen: Tips, nieuwtjes en mededelingen
         Doorgedraaide MacFreaks...
                
Welkom bij Mededelingen: Tips, nieuwtjes en mededelingen 

      Forum gemodereerd door: Moderator  
  Spring naar onderwerp
« Ouder - Nieuwer »  
Onderwerp met 1 pagina
    

       
KJ
Niet Aanwezig




Een ware MacFreak!
Aantal berichten: 1472 | Lid sinds: 22-12-2003 | Geplaatst om: 13:09 - 14-08-2007
Ok, dut zullen vast geen lezers van deze site gedaan hebben maar om nu een DDOS aanval uit te voeren op een website die een beetje kritiek heeft op de iPhone... Volgens mij heb je dan toch wel erg de behoefte aan een 'reality-check' of wat professionele hulp nodig:

http://core.tweakers.net/nieuws/48885/Mobile-Review-slachtoffer-van-ddos-namens-iPhone-fans.html




KJ
Set your mind to elegant electronic music: http://www.eevolute.com

YoYelloW
Niet Aanwezig




MacFreak Verslaafde
Aantal berichten: 629 | Lid sinds: 07-02-2004 | Geplaatst om: 17:46 - 14-08-2007
ow gawd, de reacties van sommige mensen, "dat ze wel meer van applegebruikers hadden verwacht" loosheid ten top.  




"Ik weet niet waarmee de 3e wereld oorlog mee wordt uitgevochten, maar de 4e is met stokken en stenen"                                                      
Einstein
                 Macuser.nl

marcellus
Niet Aanwezig




MacFreak Verslaafde
Aantal berichten: 385 | Lid sinds: 23-03-2004 | Geplaatst om: 18:29 - 14-08-2007
Op geen stijl stond ook al een hele verhandeling over de iPhone

MacRonald
Niet Aanwezig




Een ware MacFreak!
Aantal berichten: 2359 | Lid sinds: 08-03-2005 | Geplaatst om: 21:40 - 14-08-2007
Jeetje wat zijn die Apple Fanboys fanatiek    




Drukwerk in 24 uur geleverd - PrintShopper.nl - Roll up banner - Geboortekaartjes maken

Cailin Coilleach
Niet Aanwezig




Een ware MacFreak!
Aantal berichten: 2764 | Lid sinds: 16-08-2004 | Geplaatst om: 09:43 - 15-08-2007
Ja maar, ja maar!...

< conspiracy mode >
Het kunnen ook Windows mensen zijn die Apple mensen zwart willen maken! Doen alsof ze ons zijn! En dan krijggen wij de schuld!
< /conspiracy mode >

Of misschien zijn het wel OS/2 liefhebbers!

XiC
Niet Aanwezig




MacFreak Verslaafde
Aantal berichten: 696 | Lid sinds: 20-04-2004 | Geplaatst om: 09:55 - 15-08-2007
ok, met OS/2 Warp was dus niets mis!!!
Let op je woorden!

(enigszins echt gemeend)

denn88
Niet Aanwezig




MacFreak Verslaafde
Aantal berichten: 737 | Lid sinds: 05-11-2003 | Geplaatst om: 10:12 - 15-08-2007
En zo is het cirkeltje weer rond. Sommige mensen denken (reacties van Windows gebruikers) echt dat we met witte punt mutsen oplopen en iedereen willen bekeren ofzo?    En dan die opmerking dat we ons niet bezig durven te houden met iets als een terminal, pff kom op man!! Er zitten hier ook knappe kopppen ... die een bewuste keuze gemaakt hebben om op Apple over te stappen.

Als ik zo in de Apple kring om me heen lees kom je er toch ook achter dat Apple gebruikers zeer maar dan ook zeer kritisch 'kunnen' zijn als het gaat om 'huh' (Apple) producten. De ene keer prijzen ze Apple wel de hemel in en andere keer boren ze het de grond in met felle kritiek als ze er iets mis mee vinden.

Er zijn ook nog gezond denkende mensen die zich hier helemaal niets van aan trekken. Windows ... Mac of Linux, wat maakt het uit!! Doe gewoon je ding, je 'magic'. Haha EN we hebben er weer wat BUZZ-WORDS bij geleerd van hun forum reacties!!    

(Bewerkt door denn88 om 10:14, 15-08-2007)

(Bewerkt door denn88 om 10:21, 15-08-2007)




Atlantisdesign.nl - webDesign en de Mac. Bezig met webdesign / webdevelopment? Je eigen Mac als lokale webserver?
iPhone 4, 16 GB (black) | MacBook Pro 15", 2.44Ghz Intel Core 2 Duo,  4GB Ram | Airport Extreme | MacMini Intel Core 2 Duo, 4GB Ram | PowerMac G4 MMD Dual 1Ghz.

The Traveler
Niet Aanwezig




Gevorderd Lid
Aantal berichten: 76 | Lid sinds: 08-08-2007 | Geplaatst om: 12:49 - 15-08-2007
Laten we wel eerlijk blijven. We hebben de naam kortzichtig te zijn en alles behalve objectief. We verdedigen onze computer keuze alsof we onzeker zijn over ons besluit of alsof we aanhangers zijn van een religieuze sekte. Zelfs binnen het clubje Apple gebruikers heerst een klote sfeer, alhoewel deze na de Macfreak 2.0 doorstart wel minder geworden is.

Het blijft jammer dat ze zo naar Apple gebruikers kijken maar dat hebben we dan ook geheel te danken aan ons eigen fanatisme. De oude Macfreak baas Leon van Schie schreef daar een leuk stukje over in mijn ogen. Hij schrijft precies wat ik ook vind en denk.

http://www.mac-zone.nl/articles.php?p=1186985545

Jules
Niet Aanwezig




Een ware MacFreak!
Aantal berichten: 4152 | Lid sinds: 21-02-2003 | Geplaatst om: 13:35 - 15-08-2007
Rabiate windowsgebruikers zijn vaak nog een tik erger hoor...

http://www.bungie.net/Forums/posts.aspx?postID=10389903




My band online:
http://settuno.com/

The Traveler
Niet Aanwezig




Gevorderd Lid
Aantal berichten: 76 | Lid sinds: 08-08-2007 | Geplaatst om: 13:45 - 15-08-2007
Waar ze bij dit verhaal nog gelijk krijgen van mij ook. PC's zijn beter om op te gamen want er zijn simpelweg meer games voor beschikbaar. En kom nou niet aan met 'maar dat kan ook op een intel mac' want dat is pas sinds kort en bij lange na niet alle games werken goed op een Mac.

       

Spring naar onderwerp
« Ouder - Nieuwer »
Onderwerp met 1 pagina

MF-Forum v6.0.0 © 2001/2012 - MacFreak® Interactive Media