|
|
macpater
Niet Aanwezig
Nieuw Lid
|
Aantal berichten: 2 | Lid sinds: 26-09-2009 | Geplaatst om: 12:22 - 26-09-2009
Beste forumleden, ik ben nieuw hier. Heb een palm tungsten T3 en een windows PC Nu zou ik graag overstappen naar een imac en iphone. Ik wil nog een tijdje mijn palm blijven gebruiken voor mijn werk maar dezelfde gegevens ook op een iphone overzetten. Kan dat en zo ja, hoe gaat dat in zijn werk? bedankt op voorhand al. |
|
|
|
|
Guus
Niet Aanwezig

MacFreak Verslaafde
|
Aantal berichten: 775 | Lid sinds: 10-05-2003 | Geplaatst om: 12:46 - 26-09-2009
Als je wilt voorkomen dat je allerhande (eenmalige) software moet aanschaffen om de gegevens van de Palm op de Mac te krijgen dan zou ik je aanraden deze zoveel mogelijk op je Windows pc te exporteren. Deze gegevens kunnen dan veelal op de Mac worden ingelezen en komen daarna weer op je iPhone. Ik weet niet of je ze met Palm Desktop synchroniseert of met Outlook en welke gegevens je allemaal van je Palm wilt meenemen. Als je dat aangeeft kan ik misschien wat specifiekere info geven. Ik lees net je bericht nog eens door en je schrijft dat je eerst nog met de Palm wilt blijven werken. Dan zal er bijna zeker wat andere software moeten komen als je met Apple Mail en Adresboek wilt werken. Guus (Bewerkt door Guus om 12:49, 26-09-2009)
|
Een Apple is emotie...
|
|
|
|
Tijmac
Niet Aanwezig

MacFreak Verslaafde
|
Aantal berichten: 237 | Lid sinds: 19-11-2004 | Geplaatst om: 15:56 - 26-09-2009
de palm synct perfect met isync, weel eerst ff palmdesktop installeren.
|
PM G5 1.8, Apple eMate, Messagepad, 2100.
|
|
|
|
MacFrankie
Niet Aanwezig

Een ware MacFreak!
|
Aantal berichten: 5816 | Lid sinds: 09-02-2004 | Geplaatst om: 16:46 - 26-09-2009
Synchroniseren met de Palm Desktop levert alle info op in... de Palm Desktop! En daar heb je weinig aan! Synchroniseer met Mark Space / Missing Sync op je iMac, dan heb je alle info in iCal / Adresboek / ..., dan kun je dat zo zonder problemen in je iPhone krijgen! Volgens mij werkt de download 10 dagen, daarna moet je een licentie kopen.
|
Op mijn werk heb ik al Windows, thuis wil ik geen systeembeheerder meer zijn!
|
|
|
|
Tijmac
Niet Aanwezig

MacFreak Verslaafde
|
Aantal berichten: 237 | Lid sinds: 19-11-2004 | Geplaatst om: 20:06 - 26-09-2009
| neejoh!, isync vervangt palm desktop, maar je moet t wel hebben, alle data komt in ical en adressenboek.
|
PM G5 1.8, Apple eMate, Messagepad, 2100.
|
|
|
|
boni
Niet Aanwezig

Een ware MacFreak!
|
Aantal berichten: 4372 | Lid sinds: 02-02-2003 | Geplaatst om: 20:07 - 18-08-2010
Hallo Maccers, heb dit draadje weer opgespit want inmiddels is het zover, De Pastoor van onze gemeenschap (de topic starter van dit draadje dus) heeft zijn splinternieuwe Macbook Pro 15 inch sinds een paar dagen en heef een iphone 4G besteld maar da's nog maanden wachten erop... Inmiddels wil hij dus met zijn palm verder kunnen tot hij zijn iphone heeft. Ik heb Palm desktop op zijn MBP geïnstalleerd en de eerste connectie via USB met zijn palm ging vlot. Er begon een soort syncen, maar dat was na 5 seconden al gedaan... Niets van de gegevens op zijn Palm werden overgenomen door de palm desktop software op zijn MBP. Was wel even schrikken, we dachten eerst dat de gegevens op zijn palm apparaat gewist was.. :-) ik zie onze pastoor pas volgde week terug op de parochie, inmiddels even voorbereiden. - Palm desktop software staat er op - dan isync openen en dan komt alle data in ical en adressenboek. In de palm software komt dus niets. Ben benieuwd of het zo simpel gaat gaan. heb intussen een gratis AIM-ichat account aangemaakt voor hem. Via schermdeling kan ik hem wellicht al sneller helpen één van de dagen. ik hou jullie op de hoogte. (Bewerkt door boni om 20:12, 18-08-2010)
|
Mijn Mac speelgoedhoek en toebehoren. ***___*** Veel gestelde vragen en antwoorden op Macfreak.
|
|
|
|
michelvdb
Niet Aanwezig

Een ware MacFreak!
|
Aantal berichten: 4198 | Lid sinds: 31-10-2001 | Geplaatst om: 20:24 - 18-08-2010
| Mag ik even aanvullen? Alle data anders dan contacten en agenda's die op een Palm gezet worden, bvb. notities, synchroniseren echter wel met Palm Desktop.
|
|
|
|
|
boni
Niet Aanwezig

Een ware MacFreak!
|
Aantal berichten: 4372 | Lid sinds: 02-02-2003 | Geplaatst om: 20:43 - 18-08-2010
oeps, nu word het verwarrend. Heb de topic starter net een email gestuurd met het bericht dat 'isync' de oplossing is. Met palm destop lukte het me dus niet, alhoewel er wel een verbinding werd gemaakt. Maar misschien heeft hij geen notities enkel contacten en agenda's. Het is een kwestie van splitsen dus. contacten en agenda's gaan naar ical en adresboek via isync als ik het goed begrijp. De mogelijke rest op zijn palm naar de palm desktop software. Welke stappen te volgen dan in de palm desktop software? pffieuw, ik heb geen ervaring met smart phones en broeder @macpater vind computers maar rare dingen. Vandaar dat ik hem een mac aangeraden had, zijn windows pc achterwege latend. :-) volgende uitdaging word zijn outlook gegevens (adressen en email) overgezet krijgen. |
Mijn Mac speelgoedhoek en toebehoren. ***___*** Veel gestelde vragen en antwoorden op Macfreak.
|
|
|
|
michelvdb
Niet Aanwezig

Een ware MacFreak!
|
Aantal berichten: 4198 | Lid sinds: 31-10-2001 | Geplaatst om: 21:10 - 18-08-2010
| To Dos en Notities vind je in Palm Desktop onder de knoppen To Dos en Memos. Wanneer je HotSync Manager aan het werk gezet hebt komen die allemaal mee, van en naar de Palm. Loopt vanzelf en niks moeilijks aan. |
|
|
|
|
BartjeGossen
Niet Aanwezig

Een ware MacFreak!
|
Aantal berichten: 1082 | Lid sinds: 23-10-2004 | Geplaatst om: 21:26 - 18-08-2010
| Ik zou net als MacFrankie willen pleiten voor Missing Sync. Palm Desktop is een stukje lelijke software en mijns inziens niet 'Macwaardig'. Daarnaast gaat syncen tussen Snow Leopard en Palm blijkbaar niet meer. Dat verklaart volgens mij de problemen met iSync. |
|
|
|
|
|
|