Vul hieronder je gebruikernaam en wachtwoord in.

Gelukkig nieuwjaar voor jullie allemaal!

017

2016 was een bewogen jaar voor MacFreak. het leek er zelfs bijna op dat we er mee zouden stoppen. Maar een erg groot aantal van jullie, onze leden, lieten overduidelijk weten dat jullie juist graag willen dat MacFreak in de lucht blijft.

Veel van jullie voegden daarbij meteen de daad bij het woord, en werden donateur van MacFreak. Dat zorgde voor een fundament onder deze site, dat ons in de toekomst veel beter zal beschermen tegen barre tijden.

En dat was niet alles, we hebben inmiddels een sponsor, onder ieder nieuwsbericht kan je zien wie dat is. En dat is nog niet alles, in de komende weken gaan we aan tafel zitten met een tweede partij die ook erg geïnteresseerd is om MacFreak in de lucht te houden.

Migratie

Daarnaast was er nog meer goed nieuws: de scripts voor de migratie naar een nieuw forum die onze vorige admin (Robert van Mölken) had gemaakt lijken veel verder compleet en in betere staat dan eerder bekend was, In de komende tijd gaan we testen of alles inderdaad zo goed werkt als we nu denken, en kijken we wanneer we klaar zijn voor de overstap naar een nieuw forum.

Nieuw MacFreak

Als alles loopt zoals we hopen dan zien we ergens in de komende tijd een nieuw MacFreak. En waarbij we eerst dachten aan een nieuw forum met het huidige forum als archief, hopen we nu zelfs dat deze schat aan data ook mee kan gaan in die migratie. Waarbij jullie, onze leden, natuurlijk het allerbelangrijkst zijn, jullie zijn tenslotte wat MacFreak levend houdt.

In omstandigheden die er beter uit zien voor MacFreak dan het een tijd geleden leek rest ons op dit moment nog maar één ding: jullie allemaal een héél erg gelukkig nieuwjaar toe te wensen. Met daarin niet alleen veel gezondheid en voorspoed voor iedereen, maar hopelijk ook een nieuw MacFreak.

Reacties

01 januari 2017 Een ware MacFreak!

De beste wensen voor 2017 aan alle MacFreaks!

En Robert plus admin succes met de komende transitie. We zijn benieuwd!

01 januari 2017 MacFreak Verslaafde

Beste wensen voor 2017!

01 januari 2017 Een ware MacFreak!

Dat het in 2017 maar weer veel beter mag gaan dan afgelopen jaar.
Voor iedereen natuurlijk!

01 januari 2017 Een ware MacFreak!

Voor iedereen een gelukkig nieuwjaar!

En wat betreft MacFreak: ik ben blij dat het blijft bestaan en dat ik merk dat mijn donatie goed wordt gebruikt. Want als ik even tijd heb kom ik hier nog vaak even langs, en altijd met plezier.

01 januari 2017 MacFreak Verslaafde

Alle beste wensen voor iedereen.

01 januari 2017 MacFreak Verslaafde

De beste wensen voor iedereen!!
MF team veel succes gewenst met de veranderingen.
Kijk hier erg naar uit.

01 januari 2017 Een ware MacFreak!

Beste wensen allemaal, en Robert en anderen succes met de nieuwe site!

01 januari 2017 MacFreak Verslaafde

Gelukkig en gezond jaar 2017 voor iedereen.

Aan iedereen op dit forum alvast een gelukkig en gezond jaar 2017 toegewenst.
Mogen al jullie dromen en verwachtingen realiteit worden.

mvg os x 2

01 januari 2017 Een ware MacFreak!

Iedereen een gelukkig en vooral gezond 2017

Veel succes met de nieuwe site, Robert!

02 januari 2017 MacFreak Verslaafde

Happy new year all of you, (sawasdie pi maij), op z'n Thais.
Ik hoop dat 2017 inderdaad beter wordt dan het shi*tjaar wat achter ons ligt.

Ik ben in ieder geval begonnen met hernieuwde motivatie. Om het woord voornemens maar eens achterwege te laten

02 januari 2017 MacFreak Verslaafde

@HEXDIY fijn dat je mijn nieuwejaar topic er bij zet

02 januari 2017 Een ware MacFreak!

Al het Goede, MacFreakers !!!

02 januari 2017 MacFreak Verslaafde

Iedereen de beste wensen

03 januari 2017 MacFreak Verslaafde

ik sluit me er bij aan, de beste wensen voor iedereen!

03 januari 2017 MacFreak Verslaafde

Een goed 2017 & het allerbeste in alle opzichten voor iedereen

04 januari 2017 MacFreak Verslaafde

Veul hail en zeeg'n uit het hoge noorden,
Lange leve ons forum!

Reageer

Je moet ingelogd zijn om te kunnen reageren. Als je nog geen lid bent van MacFreak kan je je hier registreren.