geplaatst door: Robert
https://www.macfreak.nl/modules/news/images/iPhone8-en-8Plus-icoon-2.jpg
Veiling: zilveren iPhone 8 met 64 GB aan opslagruimte
We weten allemaal dat Apple’s devices hun waarde relatief lang behouden. Goed nieuws voor je portemonnee als je er een verkoopt, maar minder als je iets tweedehands wilt aanschaffen. Maar misschien is deze veiling je kans om een iPhone 8 met 64 GB voor weinig op de kop te tikken.

Het gaat hier, zoals bij bijna alle refurbished devices in de MacFreak Shop, om een model met vijf sterren. Met andere woorden, op het eerste gezicht nauwelijks van nieuw te onderscheiden, alleen als je heel erg hard je best doet zal je er gebruikssporen op kunnen ontdekken. Deze iPhone veilen we nu in de MacFreak Shop, en geven we hierbij dus ook even de aandacht die deze verdient zodat alle MacFreaks er hun voordeel mee kunnen doen.

https://www.macfreak.nl/modules/news/images/zArt.iPhone8Zilver.jpg

Je vindt deze veiling op deze pagina, de startprijs is maar 75 euro en het bieden gaat in stappen van minimaal 5 euro.

De veiling loopt nog een kleine week, je hebt dus nog even de tijd als je er aan mee wilt doen.

Klik hier voor informatie over het onder de aandacht brengen van producten of diensten op MacFreak.
4 mei 2022 - 10:44    reactie #1
geplaatst door: sluisje

geblokkeerd

In Firefox ververst die pagina iedere seconde. Daardoor is deze niet te lezen. In Safari is er geen probleem.
4 mei 2022 - 11:10    reactie #2
geplaatst door: Sypie
Even naar een ander tabblad en daarna weer terug doet wonderen kwam ik achter. (wel onder Windows 10 met Firefox)
4 mei 2022 - 16:59    reactie #3
geplaatst door: TheMacMan
Hier is het ook hetzelfde als bij @sluisje, je kan niet eens naar onderen scrollen voordat de pagina weer ververst wordt. Hoogst irritant. En de oplossing van @Sypie werkt op de Mac niet.
The human mind is like a parachute, it only function's when its open.
4 mei 2022 - 17:03    reactie #4
geplaatst door: Robert
In Firefox ververst die pagina iedere seconde. Daardoor is deze niet te lezen.
Bedankt voor de melding, we gaan er naar kijken.

Citaat
In Safari is er geen probleem.
Een andere browser lijkt op dit moment de beste oplossing.