Downgrade plan voor Windows 7 PCs . . .
16 april 2009 - 10:04    reactie #125
geplaatst door: Spooter
Gaat dit topic nog ergens over ?

(Bewerkt door Spooter om 10:05, 16-04-2009)

Downgrade plan voor Windows 7 PCs . . .
16 april 2009 - 10:10    reactie #126
geplaatst door: Robert
[news]Eh ja, over Nicky die al pagina's lang door geen enkel argument van de wijs te brengen is, ondanks links naar nieuwsartikelen en cijfers. Ik heb het dan ook inmiddels opgegeven, want ik ben ook tot de conclusie gekomen dat het dus eigenlijk nergens meer over gaat. Als iemand zo pertinent iets niet wil geloven dan gaat het ook nooit lukken om hem/haar te overtuigen, een dood paard...

@ Nicky: Ik ben bereid om 100 euro te zetten op het feit dat Apple de komende tijd boven de 12% uitkomt. Aangezien jij zo absoluut overtuigd bent dat dat nooit zal gebeuren neem ik aan dat je deze weddenschap aanneemt? Als dat niet zo is, ga ik er van uit dat deze paginavulling inmiddels om andere redenen gebeurd.[/news]

Klik hier voor informatie over het onder de aandacht brengen van producten of diensten op MacFreak.
Downgrade plan voor Windows 7 PCs . . .
16 april 2009 - 11:33    reactie #127
geplaatst door: Franky2002
Nou het gaat dus eigenlijk over Microsoft die zegt dat mensen en bedrijven best terug mogen naar Windows XP als Windows 7 niet bevalt.
Heb je dat al eerder een bedrijf horen roepen?
Ze hebben er zelf geen fiducie in.
Downgrade plan voor Windows 7 PCs . . .
16 april 2009 - 11:51    reactie #128
geplaatst door: Calvin
En dan is het cirkeltje weer rond:

Je mag al sinds jaar en dag terug naar een eerdere versie. Waarom ze nu het explicieter maken, is omdat ze bedrijven de kans willen geven migratie naar Windows 7 goed voor te bereiden en ze in de tussentijd niet willen dwingen alsnog naar Vista te gaan.  Door XP nog even mogelijk te houden, is kans op adoptie door de markt groter.

Dus klant gaat Windows 7 voorbereiden en ondertussen rollen ze de bestaande XP images uit.
Heeft niets met geen vertrouwen in het product te maken.

-= Back by popular demand =-
GetdropBox.com
Downgrade plan voor Windows 7 PCs . . .
16 april 2009 - 13:03    reactie #129
geplaatst door: Neuroteck
Ben het helaas met Nicky eens, Apple kan de zakelijke 'office' markt niet bedienen
Daar kunnen ze simpelweg niet mee omgaan.
waarom niet ?
In deze markt zijn meerdere factoren erg belangrijk

- levertijden ( niet Apple's sterkste punt )
- Communicatie ( niet Apple sterkste punt )
- 3 jaar garantie op hardware ( niet Apple sterkste punt....)
- een goed verkoopkanaal voor de zakelijke markt ( zijn niet veel  echte Apple business resellers )

weten ze deze punten te verbeteren dan is het een ander verhaal


The power of the Darkside !!!!
Downgrade plan voor Windows 7 PCs . . .
16 april 2009 - 13:09    reactie #130
geplaatst door: Robert
[news]@ Neuroteck: Dat zou waar zijn als het landschap niet aan het veranderen was. Werknemers worden in steeds meer bedrijven steeds mondiger en er zijn dan ook meer bedrijven die de werknemers zelf hun laptops aan laten schaffen, waarbij ze daarbij natuurlijk een vergoeding van de werkgever krijgen.

Bijkomend voordeel (een inkopper, ik weet het), die werknemers gaan veel voorzichtiger met deze laptops om en dus uiteindelijk minder kosten voor de werkgever. En, je voelt hem al aankomen, veel meer werknemers dan verwacht kiezen voor een Mac-laptop. Dus als die ontwikkeling zich voortzet dan ligt daar voor Apple nog een aanzienlijke groeimogelijkheid.

Ik had over deze ontwikkeling een paar pagina's geleden al een link geplaatst (dat artikel had vooral betrekking op de iPhone), maar ik ga er natuurlijk van uit dat die link niet gelezen wordt... ;) [/news]

Klik hier voor informatie over het onder de aandacht brengen van producten of diensten op MacFreak.
Downgrade plan voor Windows 7 PCs . . .
16 april 2009 - 16:35    reactie #131
geplaatst door: MacFrankie

Citaat
Neuroteck om 13:03, 16-04-2009
Ben het helaas met Nicky eens, Apple kan de zakelijke 'office' markt niet bedienen
Daar kunnen ze simpelweg niet mee omgaan.
waarom niet ?
In deze markt zijn meerdere factoren erg belangrijk

- levertijden ( niet Apple's sterkste punt )
...

Leveren van 1 systeem aan 1000 individuele consumenten is lastiger dan het leveren van 1000 systemen aan één grote klant. Dat hoeft dus helemaal geen probleem te zijn.


Citaat
Neuroteck om 13:03, 16-04-2009
...
- Communicatie ( niet Apple sterkste punt )
...

Noem één bedrijf met een visie en een roadmap, welke ze ook nog geregeld naar buiten communiceren. Ik ken ze niet. Ik heb bij Sun Microsystems gewerkt. Sun was goed in roadmaps, maar ook in het nemen van andere afslagen, die niet op de gecommuniceerde roadmaps stonden!


Citaat
Neuroteck om 13:03, 16-04-2009
...
- 3 jaar garantie op hardware ( niet Apple sterkste punt....)
...

Apple Care is bij elke Apple computer te verkrijgen!


Citaat
Neuroteck om 13:03, 16-04-2009
...
- een goed verkoopkanaal voor de zakelijke markt ( zijn niet veel  echte Apple business resellers )
...

Hier heb je de zakelijke Apple Store, en er zijn zakelijke "Office Supplies" boeren die ook Apple kunnen leveren.

Middels zaken als Exchange support in Mail geeft Apple ook aan de zakelijke markt serieus te nemen.


Citaat
Neuroteck om 13:03, 16-04-2009
...
weten ze deze punten te verbeteren dan is het een ander verhaal

De punten die jij noemt zijn te weerleggen of te verzwakken, dus wat zie jij nog graag verbeterd?

Op mijn werk heb ik al Windows, thuis wil ik geen systeembeheerder meer zijn!
Downgrade plan voor Windows 7 PCs . . .
16 april 2009 - 16:58    reactie #132
geplaatst door: Nicky
Ha Robert, Een flauwe weddenschap hoor. Wanneer je schrijft dat ik er absoluut van overtuigd ben dat Apple de komende tijd niet boven de 12% uitkomt heb je volgens mij toch een deel van mijn posts niet meer gelezen. Ik ben daar zeker niet absoluut van overtuigd. Er was immers een argument van Ziegler waarin hij aangaf dat er in de thuismarkt nog wel wat groei mogelijk is. Naar mijn weten ben ik daar in meegegaan en heb mijn verwachting bijgesteld. Maar het precieze percentage doet er niet zo toe. Kern is dat ik ordes van 30% of meer niet reëel acht. Dus wanneer je je weddenschap wilt herzien en we het ook eens kunnen worden over de termijn waarin dat gerealiseerd moet worden dan wil ik je aanbod wellicht serieus overwegen.

Ik vond het trouwens ook wel grappig om je nieuwsberichtje van vandaag te lezen waarin nu vermeld staat dat Gartner 7,4% marktaandeel aan Apple toekent. In een eerdere post in dit draadje gaf Pertinax aan dat het marktaandeel (volgens Netapplications) in maart 2009 9,77% zou zijn. Dus wellicht dat we ook eerst overeenstemming moet hebben over de onderzoeker van het percentage marktaandeel voordat we een weddenschap aangaan. Het zal dan ook duidelijk zijn dat ik je weddenschap op dit moment niet kan aannemen. Dat jij er dan vanuit gaat dat mijn mening en pogingen om middels argumenten en voorbeelden paginavulling om andere redenen is vind ik dan weer zo'n duidelijke uitnodiging tot meta-discussie waar Peter helemaal zijn buik van vol heeft.

Het punt is nog steeds dat MS bijzonder goed aanvoelt wat haar (grote) klanten belangrijk vinden. Dat hier een MS  statement wordt uitgelegd alsof MS geen vertrouwen heeft in haar eigen producten noem ik MS bashen en lijkt mij evident volkomen nonsens.

Downgrade plan voor Windows 7 PCs . . .
16 april 2009 - 17:05    reactie #133
geplaatst door: Ziegler

Citaat
Nicky om 16:58, 16-04-2009
Er was immers een argument van Ziegler waarin hij aangaf dat er in de thuismarkt nog wel wat groei mogelijk is. Naar mijn weten ben ik daar in meegegaan en heb mijn verwachting bijgesteld.  

Voor zover ik weet heb ik daarvoor niet één argument gegeven. Ik was toen al nieuwsgierig waarom je ineens van je plafond afstapte. Ik gaf alleen aan dat ik niet zou weten waarom het plafond 12% zou zijn. Ik noemde toen 15%. Ik had net zo goed 20 of 25% kunnen noemen. Het is allemaal een gok. e hebben allemaal geen idee, behalve dat we verwachten dat het marktaandeel nog wel eens toe zou kunnen nemen.

Downgrade plan voor Windows 7 PCs . . .
16 april 2009 - 17:09    reactie #134
geplaatst door: Nicky
Dag Frankie, Waarop is je uitspraak dat het leveren van 1 systeem aan 1000 individuele consumenten lastiger is dan het leveren van 1000 systemen aan 1 grote klant gebaseerd? Bedoel je de fysieke acties die moeten worden ondernomen? Of de logistieke complexiteit? Dan heb je wellicht gelijk, maar daar gaat het hier natuurlijk niet om.

Doorgaans gaat er heel wat water onder de brug door voordat een deal met een grote klant in kannen en kruiken is. Er wordt vaak door beide partijen hard/scherp onderhandeld. Niet alleen over de prijs, maar ook over de ondersteuning, levertijd, extra opties. De grote klant weet bijzonder goed dat hij een grote klant is en op grond daarvan behoorlijke eisen kan stellen en garanties kan verlangen.

Daarnaast is dat altijd een langdurig proces omdat doorgaans veel schijven (lees afdelingen/managers) hun stempel op het akkoord willen drukken en de zaken goed voorbereid moeten worden alvorens de directie haar handtekening plaats.

Downgrade plan voor Windows 7 PCs . . .
16 april 2009 - 17:13    reactie #135
geplaatst door: Nicky
@Ziegler, volgens mij heb ik het gehad over enkele of een paar procentjes. En natuurlijk is het allemaal een gok, dus waarom probeer je mij nu vast te pinnen op een bepaald getalletje? En ik ben het eens met de constatering dat het marktaandeel nog wel eens toe zou kunnen nemen. Of niet natuurlijk, als ik naar het nieuwsberichtje kijk  :biggrin:  :biggrin:
Downgrade plan voor Windows 7 PCs . . .
16 april 2009 - 17:25    reactie #136
geplaatst door: Nicky
@MacFrankie
- De communicatie van MS is in ieder geval goed te noemen. Was dat niet de topic start? Op dit niveau communiceren zie ik Apple nog niet zo gauw doen.
- 3 jaar garantie onder voorwaarde dat je ruim 400 euro extra betaald voor een laptop (Pro). Dat noem ik geen garantie, maar een verzekering met een behoorlijk hoge premie.
- Natuurlijk moet Apple de zakelijke markt serieus nemen. Daar zit evenals bij overheden het grote geld. Maar krijgen ze daar al voet aan de grond?
Dus ook jouw punten zijn te weerleggen of verzwakken.
Downgrade plan voor Windows 7 PCs . . .
16 april 2009 - 17:30    reactie #137
geplaatst door: MacFrankie

Citaat
Nicky om 17:09, 16-04-2009
Dag Frankie, Waarop is je uitspraak dat het leveren van 1 systeem aan 1000 individuele consumenten lastiger is dan het leveren van 1000 systemen aan 1 grote klant gebaseerd? Bedoel je de fysieke acties die moeten worden ondernomen? Of de logistieke complexiteit? Dan heb je wellicht gelijk, maar daar gaat het hier natuurlijk niet om.
...

Puur logistiek. Daarnaast geef je zelf al een voorzetje wat het nog beter planbaar maakt:


Citaat
Nicky om 17:09, 16-04-2009
...
Doorgaans gaat er heel wat water onder de brug door voordat een deal met een grote klant in kannen en kruiken is. Er wordt vaak door beide partijen hard/scherp onderhandeld. Niet alleen over de prijs, maar ook over de ondersteuning, levertijd, extra opties. De grote klant weet bijzonder goed dat hij een grote klant is en op grond daarvan behoorlijke eisen kan stellen en garanties kan verlangen.
...

In deze onderhandelingstijd heeft Apple dan wel de reseller voldoende tijd om Apple op de hoogte te stellen van een aanstaande grote order, de precieze configuratie, ..., waardoor het logistiek allemaal nog weer makkelijker wordt!


Citaat
Nicky om 17:09, 16-04-2009
...
Daarnaast is dat altijd een langdurig proces omdat doorgaans veel schijven (lees afdelingen/managers) hun stempel op het akkoord willen drukken en de zaken goed voorbereid moeten worden alvorens de directie haar handtekening plaats.

En dat is bij de aanschaf van PC's niet zo?!?!

Op mijn werk heb ik al Windows, thuis wil ik geen systeembeheerder meer zijn!
Downgrade plan voor Windows 7 PCs . . .
16 april 2009 - 17:44    reactie #138
geplaatst door: MacFrankie

Citaat
Nicky om 17:25, 16-04-2009
@MacFrankie
- De communicatie van MS is in ieder geval goed te noemen. Was dat niet de topic start? Op dit niveau communiceren zie ik Apple nog niet zo gauw doen.
...

Wat is goed? MS heeft Longhorn aangekondigd, met WinFS en vele andere revolutionaire opties. Elk jaar sneuvelden er een paar fundamentele verbeteringen, en het resultaat kennen we onder de naam Vista. Vervolgens verlang je terug naar XP. Of naar een echte upgrade, OS X!


Citaat
Nicky om 17:25, 16-04-2009
...
- 3 jaar garantie onder voorwaarde dat je ruim 400 euro extra betaald voor een laptop (Pro). Dat noem ik geen garantie, maar een verzekering met een behoorlijk hoge premie.
...

Een zakelijke klant onderhandelt over alles, dus ook over garantie en (werkplek) support. Je denkt toch niet dat een zakelijke klant 1000 maal Apple Care hoeft te betalen? Met zulke hoeveelheden systemen moet je eerder denken aan 10 tot 20% van wat jij als individuele klant moet betalen.


Citaat
Nicky om 17:25, 16-04-2009
...
- Natuurlijk moet Apple de zakelijke markt serieus nemen. Daar zit evenals bij overheden het grote geld. Maar krijgen ze daar al voet aan de grond?
Dus ook jouw punten zijn te weerleggen of verzwakken.

Dat is nu net de vraag! Ik zie licht aan het eind van de tunnel, maar ik heb geen idee hoeveel organisaties serieus een Mac overwegen. Maar als het WP / MS Word verhaal zich herhaalt met MS Windows en Apple OS X in de hoofdrollen, zou het best wel eens een vlucht kunnen gaan nemen.

Zou kunnen, want ik heb geen glazen bol die me feilloos de toekomst kan voorspellen.

Op mijn werk heb ik al Windows, thuis wil ik geen systeembeheerder meer zijn!
Downgrade plan voor Windows 7 PCs . . .
16 april 2009 - 17:50    reactie #139
geplaatst door: Nicky
Frankie, ging het hier ondertussen niet over marktaandeel? Wat heeft daar nou logistieke complexiteit mee te maken? MS pak een paar CD'tjes en draait 1 serienummetje uit, doet dat in een envelop postzegeltje erop en klaar is kees. Dus wees maar blij dat logistieke complexiteit hier geen argument is. :biggrin:

Ja, bij de aanschaf van PC's geldt ook dat er eerst heel wat afonderhandeld moet worden. Daarbij is dus heel belangrijk wat er gecommuniceerd kan worden. Het artikel uit de topic start is m.i. dan ook te lezen als een ondersteuning van het moederbedrijf aan haar large account verkopers.

Downgrade plan voor Windows 7 PCs . . .
16 april 2009 - 18:05    reactie #140
geplaatst door: Pertinax

Citaat
Nicky om 16:58, 16-04-2009

Ik vond het trouwens ook wel grappig om je nieuwsberichtje van vandaag te lezen waarin nu vermeld staat dat Gartner 7,4% marktaandeel aan Apple toekent. In een eerdere post in dit draadje gaf Pertinax aan dat het marktaandeel (volgens Netapplications) in maart 2009 9,77% zou zijn.

Nicky, Gartner meet het marktaandeel in termen van verkochte computers, NetApplications meet het aan de hand van webstatistieken. Op het web zijn de producten van Apple in verhouding altijd sterker vertegenwoordigd.

Downgrade plan voor Windows 7 PCs . . .
16 april 2009 - 18:23    reactie #141
geplaatst door: Robert
[news]Sterker nog, Gartner's percentage gaat over het aantal geregistreerd verkochte computers van de afgelopen maand. Buiten het feit dat er altijd de vraag blijft hoe exact die cijfers zijn (volgens mij werkt Apple daar niet aan mee), waren dus volgens Gartner de afgelopen maand van de afgelopen kwartaal verkochte computers 7,4% een Mac.

Als dat allemaal klopt dan zal Apple's marktaandeel dus het afgelopen kwartaal waarschijnlijk een beetje teruggelopen zijn. Maar stellen dat het marktaandeel 7,4 procent is klopt dus absoluut niet.

M.a.w.: altijd even opletten met cijfers...  :cool: [/news]

Klik hier voor informatie over het onder de aandacht brengen van producten of diensten op MacFreak.
Downgrade plan voor Windows 7 PCs . . .
16 april 2009 - 18:47    reactie #142
geplaatst door: Nicky
En dat vertel je me nu :biggrin: Dat maakt het allemaal wel ingewikkeld hoor. Dat betekent dat ik als eenvoudige MacFreaker mij eerst in alle omstandigheden, voorwaarden en beperkingen moet verdiepen om de juistheid van gegeven getalletjes te verifiëren.  :thumbs-down:

Maar wat is dan nu wel het correcte getalletje en waarom en onder welke voorwaarden en beperkingen?  :biggrin:

(Bewerkt door Nicky om 18:48, 16-04-2009)

Downgrade plan voor Windows 7 PCs . . .
16 april 2009 - 18:58    reactie #143
geplaatst door: Nicky

Citaat
MacFrankie om 17:44, 16-04-2009
 Maar als het WP / MS Word verhaal zich herhaalt met MS Windows en Apple OS X in de hoofdrollen, zou het best wel eens een vlucht kunnen gaan nemen.

Wens, vader en gedachte? Ik zie geen enkele aanleiding om een dergelijk omwenteling in de nabije toekomst aannemelijk te maken. In mijn ogen dan ook een loze kreet.

Je opmerking dat een zakelijke klant slechts 10 tot 20% betaald voor een AplleCare contract lijkt mij ook eerder een loos argument. Is dit zo? Heb je het vermoeden dat dit zo is? Stel dat dit waar zou zijn. Dan nog wordt er betaald voor garantie welke door andere bedrijven zonder bijbetaling wordt geleverd.  Dus wanneer een duizendtal macBook Pro's kunnen worden geleverd zal de post van 40.000 euri voor Appecare wel degelijk nog inzet zijn van de onderhandelingen.

Daarnaast vindt ik dat in dat geval jij en ik als gewone consumenten met een AppleCare door Apple behoorlijk worden beetgenomen. Ik verwijs je dan ook graag door naar het draadje van Calvin

Downgrade plan voor Windows 7 PCs . . .
16 april 2009 - 20:35    reactie #144
geplaatst door: MacFrankie
Ik heb geen Apple Care, ik spoel mijn geld ook niet door de WC. Een computer moet het gewoon doen, doet-ie het binnen 3 jaar niet meer, dan heb ik garantie of kan ik (wettelijk gezien!!!) coulance verwachten bij de reparatie.

Een bedrijf zal nooit Apple Care nemen, maar (met een reseller) afspraken maken. Voor max 20% van de waarde van Apple Care. Als je 1000 computers koopt, dan gaan ze nooit alle 1000 kapot. En als dat wel zo is, is er iets mis met het productieproces en krijg je alles gratis gefixt. Een paar procent uitval is acceptabel. Voor een bedrijf, voor een individu kan dat flink zuur zijn!

Mijn WP / Word betoog geeft aan wat er kan gebeuren, zoals ik al eerder heb geschreven: geen idee of dat gaat gebeuren. Maar ik zie zelf het aandeel Apple om mij heen groeien. Mijn collega's willen geen Dell laptop meer, maar een MacBook.

Daar is de parallel met WP / Word: thuis gebruikte men Word, op het werk WP, maar daar wilde men ook Word.

En daar houdt de parallel voorlopig op. Ik kan niet voorspellen. Ik vertelde alleen een verhaaltje van iets wat er in het verleden gebeurd is. Niet meer en niet minder.

Op mijn werk heb ik al Windows, thuis wil ik geen systeembeheerder meer zijn!
Downgrade plan voor Windows 7 PCs . . .
16 april 2009 - 21:08    reactie #145
geplaatst door: Peter Villevoye
Om on-topic te blijven en niet te cross-posten, deze link...
Studea — Advies - Training - Begeleiding in DTP, web- en app-design.  En... een PixelFreak !
Downgrade plan voor Windows 7 PCs . . .
16 april 2009 - 21:19    reactie #146
geplaatst door: karel apple
@MacFrankie: jammer alleen dat jouw Word/WP betoog niet klopt. Het is niet de druk van de thuisgebruiker geweest wat WP de das heeft omgedaan, maar de vuile monopoly spelletjes van Microsoft, zoals ze destijds veel van hun toenmalige concullega's de nek hebben omgedraaid.

Microsoft is begonnen met het vakkundig torpederen van OS/2 (door eerst samen met IBM in het consortium de ontwikkeling te doen, vervolgens de ontwikkeling te saboteren en uit het consortium te treden, terwijl ze intussen hun Windows versie productierijp hadden gemaakt) en heeft vervolgens zijn eigen Windows gebundeld met Office in de markt gedrukt,hetgeen WP op een onoverbrugbare achterstand sette. Zeer tegen de zin van de toenmalige gebruikers, aangezien WP vele male superieur werd geacht dat het (toenmalige) Word.

En nu maar weer on-topic.... :biggrin:

Downgrade plan voor Windows 7 PCs . . .
16 april 2009 - 21:20    reactie #147
geplaatst door: Nicky
Hoi Frankie.
Ik dacht dat juist jij het argument van AppleCare gebruikte op het punt van Neuroteck?

Wellicht verzekert een bedrijf zijn inventaris bij de verzekeraar waar ze al hun andere verzekeringen al hebben lopen? Zou toch ook kunnen? In ieder geval geloof ik nog steeds niet dat je 20% bewering waarheid is.

Wanneer je 1000 computers koopt (en normaal gebruikt) garandeer ik je dat er een moment is dat ze allemaal kapot zijn, maar dat bedoel je natuurlijk niet. Ze zullen inderdaad niet allemaal binnen de afschrijvingsperiode kapot gaan. Wanneer je een defecte compu gerepareerd wilt hebben binnen een verzekering (of AppleCare) dan zal je echter wel degelijk op al je 1000 computers die verzekering moeten afsluiten. Dergelijke contracten zitten altijd aan een serienummer van de apparatuur vast.

Zie voor verdere opmerkingen over AppleCare het linkje van Peter.

Je parallel met WP/Word gaat volgens mij niet op. Volgens mij was het niet zo direct dat men Word op het werk wilde omdat men Word thuis had. Veel eerder was dat omdat je Word bijna gratis kreeg bij aanschaf van een Windows PC tijdens de (geslaagde) periode waarin MS zich tot doel had gesteld om WP uit de markt te drukken. Daarnaast beschikten destijds de meeste mensen nog niet over een computer thuis, maar werkten er wel mee bij de baas.

Ik ben het met je eens: jij kan niet voorspellen, ik evenmin, wel doe jij volgens mij aan geschiedvervalsing met je verhaaltje.

Downgrade plan voor Windows 7 PCs . . .
16 april 2009 - 21:33    reactie #148
geplaatst door: Peter Villevoye
Een klant die 1000 Macs of PC's bij een dealer aanschaft,
laat daar een SLA voor opstellen t.a.v. garantie & service.
Daar worden dus aparte afspraken voor gemaakt, want er
zijn dan geheid afdelingen/gebruikers die meer en minder
'Care' nodig hebben.
Studea — Advies - Training - Begeleiding in DTP, web- en app-design.  En... een PixelFreak !
Downgrade plan voor Windows 7 PCs . . .
16 april 2009 - 22:38    reactie #149
geplaatst door: MacFrankie
Ik gaf Apple Care als optie, voor sommigen (vraag maar rond op het forum) een goede optie, voor anderen overbodig.

MS is heel goed in het uit de markt drukken van concurrenten. Door prijsstelling, het juiste product op het juiste moment, concurrentievervalsing, beter uiterlijk, overname kleine partij met mooi product, ...

In de jaren 90 wilde iedereen Word, en werkten de meeste kantoren met WP. Da's geschiedenis, onvervalst!

Op mijn werk heb ik al Windows, thuis wil ik geen systeembeheerder meer zijn!