Supportvragen digitale media > Audio
iPhone Music afspelen via B&W boxen
boiing:
5 euro of 500+ euro, dat is het verschil tussen wel of geen draadje :music: :wink:.
puk1980:
Met die nieuwe receiver die hij zélf van plan is om te kopen kun je meer dan met een draadje.
boiing:
Zeker! Aan catmen de overweging of dat 500 euro waard is, die extra's.
HEXDIY:
Pfff, geef mij maar draadjes... Dat is mijn vak... IP adressen ook, de laatste tijd natuurlijk.
catmen:
Die verloopstukjes zijn een oplossing die voorlopig niet te duur zijn, van mijn huidige denon cd player werkt de schuif niet meer goed bij het dicht en open doen, hij is ook 17 jaar oud en bezit de huidige mogelijkheden niet, vandaar het idee om uit te zien naar iets nieuw dat binnen budget valt.
Ik kwam dan o.a op de marantz M-CR612 die ik op een aantal sites en winkels vond voor rond de 700, 800€ ( als hij ergens voor 500€ te koop word aangeboden hoor ik het graag😉 maar ik vernoemde het model type nog niet realiseer ik me)
Blijkbaar komt dit toestel uit Vietnam waar de pandemie hevig toesloeg en de marantz zou ten vroegste maart april terug te koop zijn, ik kan er op wachten daar niet van, soms is er nog een demo toestel te koop hier en daar maar heb toch liever iets recht uit de verpakking, maar dat is misschien een kleine "afwijking" van mij. Alvast thx voor de aangereikte oplossingen intussen.
Navigatie
[0] Berichtenindex
[#] Volgende pagina
[*] Vorige pagina
Naar de volledige versie