Luidsprekers voor Mac Studio
gisteren 11:29   
geplaatst door: iJan
Hi allen,
Ik ben op zoek naar een paar goede luidsprekers voor bij mijn Mac Studio, zodat ik tijdens het werk naar muziek kan luisteren. De kwaliteit moet dus wel goed zijn. Het budget is € 300.
De Edifier M60, de Audioengine A2+ en de Kanto YU2 lijken mij wel ok. Heeft iemand ervaring met deze luidsprekers of heeft iemand een alternatief?
Groet, Jan
Af en toe aai ik 'em...
Luidsprekers voor Mac Studio
gisteren 12:09    reactie #1
geplaatst door: puk1980
Ik heb ze geen van drie. Qua prijs is de Edifier M60 zeker interessant; circa de helft van je budget. En schijnt prima te zijn volgens vele YT reviewers. Bovendien kun je ze direct via een meegeleverde USB-C kabel op je Mac aansluiten.


https://www.dapperandgroomed.com/blog/edifier-m60-review-premium-desktop-computer-speakers-with-hires-sound
Luidsprekers voor Mac Studio
gisteren 12:23    reactie #2
geplaatst door: iJan
Ik kwam net ook de Kanto Ora tegen. Lijkt me ook een goede kandidaat.
Af en toe aai ik 'em...
Luidsprekers voor Mac Studio
gisteren 12:52    reactie #3
geplaatst door: Ziegler
Ik heb twee HomePod mini’s naast mijn computer staan. Dat klinkt heel erg behoorlijk.
Luidsprekers voor Mac Studio
gisteren 13:35    reactie #4
geplaatst door: MacFrankie
Edifier (de meeste types) combineert goed met computers: mooie goed klinkende compacte actieve speakers. Ze zijn aan te sluiten via USB-C, 3,5mm analoog of BT, dus genoeg keus. En ze zijn voordelig.

https://tweakers.net/productreview/339478/edifier-m60-zwart.html
Op mijn werk heb ik al Windows, thuis wil ik geen systeembeheerder meer zijn!