Playlists iTunes en iPod komen niet overeen
13 januari 2005 - 13:17   
geplaatst door: decibel
Hallo,

De playlists van geripte cd's die ik op m'n iPod zet hebben in iTunes een andere volgorde dan op m'n iPod. In iTunes zet ik de nummers in de goede volgorde, maar op de iPod zijn deze playlists omgekeerd. De albumvolgorde in m'n iPod klopt echter wel. Wat is hiervan de oorzaak en hoe kan ik het veranderen?

Groet,

Jeroen

Playlists iTunes en iPod komen niet overeen
14 januari 2005 - 12:11    reactie #1
geplaatst door: MacFanGuy
van het ModeratorTeam
Onderwerp verplaatst.
Huh? Wat is dat, een PixelFreak?
Playlists iTunes en iPod komen niet overeen
22 juni 2005 - 22:13    reactie #2
geplaatst door: Doekman
Beetje laat, maar ik denk waar het aan zou kunnen liggen. Waarschijnlijk heb je de cd's niet met iTunes geimporteerd, en zijn de tracknummer velden niet ingevuld. iTunes sorteert albums op een andere manier dan de iPod (geen idee waarom), maar waarschijnlijk zijn de nummers in iTunes per ongeluk op de goede manier gesorteerd.

Een kennis van me had dit, en gaf iTunes direct de schuld. Toen bleek dat EasyCdRipper (hij is een windows gebruiker) de id3 tags (waar deze informatie in staat) niet invuld.

Moraal: laat iTunes het werk doen en gebruik het ook om te importeren. Meer controle dan iTunes heb je niet nodig ;-)