Beste forummers. ik kan het antwoord op mijn vraag niet vinden met de zoekfunctie. dus ik vraag het even hier;
ik heb een iMac, en maak backups met Time Machine.
De iMac blijft echter achter bij mijn a.s. ex-man, in verband met een scheiding. Ik zou uiteraard nog graag de beschikking willen hebben over de foto's die op de iMac staan. Het zijn er meer dan 30.000.
- Kan ik de backup die op de harddisk staat zonder problemen op een nieuwe iMac of MacBook zetten ?
- in het geval dat ik geen nieuwe iMac of MacBook aan kan schaffen ( financiele situatie is wat onzeker) , kan ik dan alleen de foto's van de oude iMac overzetten op een nieuwe harddisk, of USB, zodat ik in ieder geval de foto's kan meenemen. Is dat mogelijk met de optie 'exporteer' vanuit Iphoto ? dan zou ik een lokatie kunnen selecteren. Blijft de kwaliteit en de grootte enz. dan nog wel hetzelfde ?
- kan je dan in de toekomst die harddisk met foto's nog aansluiten op een windows laptop of computer ? ja, aansluiten kan wel,dat snap ik
maar kan die windows laptop er dan nog wat mee ?
ik hoop dat jullie me kunnen helpen, alvast super bedankt.
oja, ik heb ook iphoto library manager..
(Bewerkt door smv4 om 12:01, 11-10-2014)