Forum werkt niet met webproxy?
19 juli 2007 - 15:38   
geplaatst door: nuance
Ik maak gebruik van de webproxy van xs4all (via de netwerk instellingen) en kan dan niet meer bij forum berichten. De volgende boodschap wordt getoond: ERROR in module: De toegang is u ontzegd tot dit deel van de site. Zonder proxy werkt alles ok. Iemand een idee wat dit probleem kan zijn?

Het gemakkelijke antwoord is 'zet de proxy uit'. Vreemd genoeg kan ik zonder gebruik van proxy geen files uploaden (niet met Safari, ook niet met Firefox) naar bv Flickr, vandaar dat ik deze tegenwoordig standaard aan heb staan.

Forum werkt niet met webproxy?
19 juli 2007 - 15:53    reactie #1
geplaatst door: RVW
Ik denk dat het IP-adres van de Proxy door Macfreak geblokkeerd is, ivm misbruik (anoniem trollen)
My new computer's got the clocks, it rocks! But it was obsolete before I opened the box.
You say you've had your desktop for over a week? Throw that junk away, man, it's an antique!
Your laptop is a month old? Well, that's great. If you could use a nice, heavy paperweight...
Forum werkt niet met webproxy?
20 juli 2007 - 14:39    reactie #2
geplaatst door: wannabe steve
Onder het bewind van de vorige administrator is het gebruik van enige proxyserver geblokkeerd als ik het me goed herinner.
I know you're with me, so what if we do fall apart?
Give into all that we are and let all the broken pieces shine
Forum werkt niet met webproxy?
20 juli 2007 - 20:56    reactie #3
geplaatst door: aaiBoek
Firefox heeft zijn eigen instelling voor wel of niet proxy. Je zou dan Firefox bv voor Macfreak kunnen gebruiken en Safari voor je Flickr, of andersom.
Macfreako ergo sum
Forum werkt niet met webproxy?
20 juli 2007 - 21:15    reactie #4
geplaatst door: nuance
Bedankt voor de reacties. De suggestie van aaiBoek werkt (type dit nu in Firefox) en hoewel niet helemaal ideaal is het in ieder geval beter dan telkens de netwerk instellingen te moeten wijzigen.