Gisteren lagen veel sites in Nederland plat omdat er updates nodig was om gaten te dichten. Dat is natuurlijk erg belangrijk voor sites die bijvoorbeeld ID-gegevens of betaalgegevens van hun gebruikers hebben.
Voor MacFreak geldt dit niet, het enige wat wordt opgeslagen is je gebruikersnaam en je wachtwoord, en dat wordt natuurlijk versleuteld. Maak je je zorgen over die gegevens, dan hierbij de tips om jezelf echt goed te beschermen, hier op MacFreak, maar natuurlijk ook elders.
- Kies een gebruikersnaam die niet naar jouwzelf te herleiden is.
- Gebruik per website steeds een ander wachtwoord, een die voor jou makkelijk te onthouden is, of sla die op een wachtwoord-manager.
En dat is het. Als je je aan deze twee simpele voorwaarden houdt, dan heb je van een eventuele hack niets te vrezen, want eventuele hackers kunnen dan niets met jouw informatie.
Wil je na het lezen hiervan iets aanpassen, dat kan in Dashboard → Profiel → Profiel wijzigen → Account-instellingen. En mocht je daar niet uitkomen, een PB aan ondergetekende is dan eigenlijk altijd voldoende.