de beste console
1 december 2003 - 00:11   
geplaatst door: Sabelman
Ik heb zelf een ps 2 en vind dus ook dat dat de beste is mischien niet helemaal om zijn prestaties ( die ook redelijk zijn ) maar vooral om zijn games en natuurlijk de online opties waar je geen creditcard vvoor nodig hebt ( zoals bij xbox) Playstation bestaat al lang en heeft veel contacten en komen (bijna) aller goeie games op de ps2 iemand anders een andere mening brand los
Sabelman
De apple gebruiker kan weer trots zijn
de beste console
1 december 2003 - 09:20    reactie #1
geplaatst door: Buibkier
Helemaal mee eens! PS2 is de beste, al vind ik dat het online gamen nog niet helemaal soepel verloopt. Wacht iig met smart op de PS3.... als ik de verhalen mag geloven moet dat de ultieme game machine worden, alleen nog wel een jaartje (of 2, of 3) wachten.
"Life is what happens to you while you're busy making other plans" - John Lennon  (iMagine)
de beste console
1 december 2003 - 10:35    reactie #2
geplaatst door: janster
De Xbox is zonder twijfel de beste console. Alleen maar om het online gamen. Het online bij de playstation stelt niks voor. Daar komt nog bij dat je er eerst extra spullen moet kopen. De xbox is al klaar voor online gamen. Het speelt erg soepel en geen lag. Ook kun je lekker gemakkelijk in je luie stoel zitten te gamen inplaatst van achter je computer. Ook de headset is echt fantastisch. Het enige nadeel van de xbox is dat hij van Microsoftis. Daardoor wordt hij al bij voorbaat afgekraakt. Onterecht. Met de xbox en de online dienst xbox live heeft Microsoft een uitstekende service neergezet.
de beste console
1 december 2003 - 11:53    reactie #3
geplaatst door: RVW
Mijn mening:

• De PS2 is qua techniek het oudste en presteert daardoor ook (visueel) het minste. Daarintegen zijn er ontzettend veel spelletjes voor beschikbaar die niet allemaal 50-70 euro kosten. Handig ook dat de PS2 ook de mogelijkheid biedt tot het afspelen van DVD's en dat de kast mooi is.

• De Xbox heeft indrukwekkende specificaties, maar is groot/lomp/lelijk. Spellen zijn allemaal vrij duur en er is (vergeleken met de PS2) slechts een beperkte collectie spellen verkrijgbaar. Voordeel is wel dat de Xbox een HD heeft waardoor je niet hoeft te kloten met geheugenkaartjes e.d en dat de Xbox (net zoals de PS2) als DVD-speler te gebruiken is.

• De GameCube heeft ook goede specificaties, ziet er aardig uit, is het goedkoopste van de 3, maar heeft te lijden onder het feit dat er maar een beperkte collectie (wel goede) games beschikbaar is die allemaal redelijk prijzig zijn, er geen HD inzit, en dat er geen DVD's op afgespeeld kunnen worden.

My new computer's got the clocks, it rocks! But it was obsolete before I opened the box.
You say you've had your desktop for over a week? Throw that junk away, man, it's an antique!
Your laptop is a month old? Well, that's great. If you could use a nice, heavy paperweight...
de beste console
1 december 2003 - 12:05    reactie #4
geplaatst door: talula
Vind de Xbox inderdaad maar een lelijk ding (maar ja, wat wil je, het is van microsoft  :wink: ) , en daarnaast komen er (naar mijn mening) nauwelijks leuke spellen op uit.
De Playstation is zeker een te gek apparaat, met leuke spellen, maar de graphics vallen inderdaad tegen, zeker vergeleken met mijn persoonlijke favoriet: de Game Cube! Inderdaad is het jammer dat de Cube slechts een beperkt aantal spellen heeft, maar dit zijn wel zonder twijfel de allerbeste... Zelda, Pikmin, Mario Kart, etc.
...maar dat is mijn mening dus.  :sigh:
"Thanks to Apple computers. It's bitchin' what these things can do." Tori Amos
"It's easy to be miserable. Being happy is tougher - and cooler." Thom Yorke        
de beste console
1 december 2003 - 12:12    reactie #5
geplaatst door: EvD
Mario Kart is idd het beste/leukste spel van de verschillende consoles, maar om nu alleen maar om Mario Kart de GC te kopen vond ik overdreven.
Daarom afgelopen weekend mezelf maar op een vroeg Sinterklaaskado'tje getrakteerd: PS2. Waarom: Meeste variatie in spellen en het ziet er nog een beetje fatsoenlijk uit zo naast mijn tv, dvd en video.  :withstupid:

EvD

"You can't give up hope just because it's hopeless. You gotta hope even more, and cover your ears and go 'bla bla bla bla bla bla bla bla!'" - Fry
de beste console
1 december 2003 - 12:19    reactie #6
geplaatst door: talula
De Game Cube ziet er toch ook mooi uit?  :blink: Vind 'm mooier dan de Playstation eerlijk gezegd...  :withstupid:
Daarbij is Mario Kart zeker niet het enige leuke spel op de Cube! Heb je Zelda: The Wind Waker wel eens gezien? Of anders Viewtiful Joe?
:music:
Maar goed, in ieder geval veel plezier met je Playstation!  :thumbs-up:
"Thanks to Apple computers. It's bitchin' what these things can do." Tori Amos
"It's easy to be miserable. Being happy is tougher - and cooler." Thom Yorke        
de beste console
1 december 2003 - 12:26    reactie #7
geplaatst door: hotdenio
Citaat

• De GameCube heeft ook goede specificaties, ziet er aardig uit, is het goedkoopste van de 3, maar heeft te lijden onder het feit dat er maar een beperkte collectie (wel goede) games beschikbaar is die allemaal redelijk prijzig zijn, er geen HD inzit, en dat er geen DVD's op afgespeeld kunnen worden.

Ik ben het niet met je eens: Ik heb liever een gamecube, want een DVD speler koop je los, hij maakt lang niet zoveel herrie (ventilator) als een PS2, de games zijn gemiddeld 10 Euro goedkoper. En dan heb je nog de players choice spellen: topspellen voor 30 euro.  Het aanbod van spellen is zeker niet slecht. Het gros van de 3rd party spellen is toch rotzooi, maar de topspellen komen altijd wel op de cube uit (bijv. superstar soccer, ssx3, soul calibur enz enz). En dan heb je nog een hele batterij aan exclusieve spellen: fzero, resident evil, de mario reeks, zelda, metroid en ga zo maar even door.
Verder is de controller een plus. speelt veel beter dan die van de concurrenten.

de beste console
1 december 2003 - 12:28    reactie #8
geplaatst door: talula
Ha, een medestander!  :thumbs-up:
"Thanks to Apple computers. It's bitchin' what these things can do." Tori Amos
"It's easy to be miserable. Being happy is tougher - and cooler." Thom Yorke        
de beste console
1 december 2003 - 12:34    reactie #9
geplaatst door: janster
@ RVW  je vergeet dat de xbox een netwerkkaart erin heeft zitten. Hiermee kun je online gamen. Bij de nadere moet je die er apart bijnemen. ook vergeet je de live service. Zonder problemen en direkt zonder lag online gamen. De playstation was er eerder dan de xbox, vandaar de meerdere games. De meeste zijn trouwens absoluut bagger. De xbox heeft minder maar wel veel betere spellen dan de ps2. Ook kun je hiemree niet echt online. kan wel maar je meot er veel extra spullen bij komen en de kwaliteit is echt slecht. De xbox live is super goed met geen lag en je kunt extra content downloaden.

PS de xbox spellen zijn niet duurder dan de ps2 spellen. je vergelijkt waarschijnlijk de goedkope spellen van de ps2 met de dure xbox spellen. Niet echt eerlijk. Ook de xbox heeft al tientallen goedkopere spellen die ook heel leuk zijn.  Maar zoals ik al eerder zei: De xbox wordt alleen maar afgekraakt omdat hij van Microsoft is.

de beste console
1 december 2003 - 12:42    reactie #10
geplaatst door: hotdenio

Citaat
janster om 12:34, 1-12-2003
@ RVW  je vergeet dat de xbox een netwerkkaart erin heeft zitten. Hiermee kun je online gamen. Bij de nadere moet je die er apart bijnemen.  

Een gamecube kost in de mediamarkt 88 euro. Een breedband-adapter kost 45 euro dat is in totaal goedkoper dan een xbox. En deze tijd van het jaar zijn er al een X aantal LAN games voor de Gamecube uitgekomen. En dan kan je mariokart met 16 spelers tegelijk spelen! Van xbox live heb je ook een variant voor de gamecube: warp-pipe: http://www.cubezone.nl/ShowContent.asp?ContentID=11752

de beste console
1 december 2003 - 12:50    reactie #11
geplaatst door: EvD
@Talula: Zelda heb ik nog nooit gespeeld... (ik weet het, dat zou niet mogen, maar het is nu eenmaal zo). En Mario Kart is geweldig als je om 4:00 's ochtends uit een discotheek/kroeg komt rollen en dan nog even een paar rondjes rijden  :thumbs-up:
Zo'n zilverkleurig kastje vond ik net iets mooier dan zo'n paarse  :wink:    (en ja ze zijn er ok in het zwart)
En de controller vond ik ietwat raar in de hand, maar ja dat denk ik ervan...

En plezier zullen we er best mee beleven! Gisteren lekker 25 potjes Tekken gespeeld, heerlijk om lekker op die knopjes te rammen zeg! Wil ik met mijn G4 toch niet doen...

EvD

"You can't give up hope just because it's hopeless. You gotta hope even more, and cover your ears and go 'bla bla bla bla bla bla bla bla!'" - Fry
de beste console
1 december 2003 - 12:53    reactie #12
geplaatst door: Pako
PS2 is er nu ok in zilver, en zo'n controller is er toch ook voor Macs?
de beste console
1 december 2003 - 13:18    reactie #13
geplaatst door: MacJunk
Gamecube RULES!!

MacJunk

de beste console
1 december 2003 - 13:19    reactie #14
geplaatst door: EvD
Het ging hierbij om de GC. Ik heb de PS2 namelijk in het zilver. En de zilveren zijn er nog maar beperkt. Ik had de laatste bij de MediaMarkt afgelopen zaterdag  :satisfied:

EvD

"You can't give up hope just because it's hopeless. You gotta hope even more, and cover your ears and go 'bla bla bla bla bla bla bla bla!'" - Fry
de beste console
1 december 2003 - 13:37    reactie #15
geplaatst door: talula
@EvD:
Je hebt nog nooit Zelda gespeeld?  :woot: Dan heb je wat gemist zeg!!  :happy: Ga een keer 'the Wind Waker' spelen zou ik zeggen, desnoods in een game-winkel... dat is de laatst uitgekomen Zelda, helemaal cell-shaded gemaakt, alsof je in een tekenfilmpje rondloopt! De animaties zijn weergaloos, en het spel zit zo goed in elkaar dat je dagen niks anders meer doet.
Wedden dat je spijt krijgt dat je geen Cube gekocht hebt?  :happy:  :wink:
"Thanks to Apple computers. It's bitchin' what these things can do." Tori Amos
"It's easy to be miserable. Being happy is tougher - and cooler." Thom Yorke        
de beste console
1 december 2003 - 13:41    reactie #16
geplaatst door: Xion
KLEIN stukje info als console verkoper:

Xbox spellen komen vaak nieuw binnen op 69.95 en bij PS@ 67.95
Xbox word nog steeds gesponsord:MICROSOFT MAAKT ER VERLIES OP!

Kijk naar enter the matrix op de ps2 doet hij niet onder voor de xbox!

Er word bijna bij geen enkel spel vraag gedaan naar die enorme processorkracht die erin zit!
De meeste spellen op bepaalde titels(GTA,HALO,MARIO) na worden multi platform geschreven dus gaan ze niet de xbox versie upgraden omdat die dat aankan(let wel: bij de meeste spellen) er zijn bepaalde titels die dat wel doen

Daarentegen Xbox heb je een jaarlijkse of maandelijkse fee die je moet betalen om op live te komen bij ps2 niet>>

oftewel denk niet xbox is de snelste die koop ik

Wat ik aanraad is kijk naar welke spellen je favoriet zijn
bijv de spellen die hierboven staan...
ikzelf ben bijv een groot liefhebber van GTA  die is playstation eigen dus kies ik die.

of voor kleine kinderen en mensen met klein budget raad ik gamecube aan:veel kinder spellen

en voor alli illegali's raad ik Xbox aan vanwege de ruime ombouw mogelijkheden(je kan spellen van inet halen en zelfs op je schijf zetten.
JE kan hem zelfs in je netwerk hangen en gewoon spellen vanaf je mac spelen :)
en ook de oude supernintendo spellen enzo spelen
Windows media player erop e.d.

Dus kijk gewoon waar  je prioriteiten liggen en kijk nu niet van ow nu moet een memorycard erbij kopen oid wanr voor 229,95 heb je tegenwoordig al een ps2 met 2 controllers en een memcard dus dan ben je alhelemaal klaar

binnenkort mijn fast adsl hier dan ga ik alle online versies testen...

:music:  :music:

"Constant uit de maat is ook een ritme" - Simon van Rooijen 2005
Ritme Regie|Montage|Media
Beyaz Balina Appartementen Hotel Ayvalik Cunda
de beste console
1 december 2003 - 13:50    reactie #17
geplaatst door: RB
Vorige week een PS2 met Prince of Persia gekocht.
Dat heeft me weer de (hard) nodige nachtrust gekost :sleepy:
de beste console
1 december 2003 - 14:09    reactie #18
geplaatst door: TB
Nou wordt die mooi, RB!  :devil:

Die PS2 heeft ie gekregen...  :music:

Ik had eerst een Gamecube, die onder valse voorwendselen ('weekje lenen') verdwenen is naar zus/nichtje. Daarom maar een PS2 gekocht.

Niet echt spijt van, maar de GameCube was net zo mooi, en de kwaliteit van de spelen is over het algemeen veel hoger. Althans, als je van de PacMan-generatie bent ( :blush: ). Het lijkt erop dat Nintendo de speelbaarheid hoog in het vaandel heeft. Voor de PS2/XBox zijn véél meer titels beschikbaar, maar daarvoor geldt hetzelfde als voor de pc. Heel veel, maar weinig leuks. Het meeste is ook meer voor de hardcore shooter liefhebbers. Ikzelf heb dat na een paar spelletjes wel gehad.

Nu de Gamecube zo goedkoop is geworden zit ik er toch met een schuin oog naar te loeren. Alleen al voor Zelda.  :worship:

(Overigens is ICO op de PS2 óók erg mooi om naar te kijken)

Het leven kent geen Appeltje-Z (TB, 2002) en overigens ook geen Command-Z
de beste console
1 december 2003 - 14:11    reactie #19
geplaatst door: EvD

Citaat
talula om 13:37, 1-12-2003
@EvD: Wedden dat je spijt krijgt dat je geen Cube gekocht hebt?  :happy:  :wink:

Ik heb allang spijt dat ik ze alle 3 niet kon kopen, dan had ik dat probleem niet gehad... Misschien volgend jaar met Sinterklaas mezelf een vernieuwde GC kado doen  :wink:

Ik ga zeker een keer Zelda proberen, heb er al veel goeds over gehoord. Eens kijken of ik ergens een vriend kan vinden met een GC en Zelda  :biggrin:

EvD

"You can't give up hope just because it's hopeless. You gotta hope even more, and cover your ears and go 'bla bla bla bla bla bla bla bla!'" - Fry
de beste console
1 december 2003 - 14:42    reactie #20
geplaatst door: Buibkier

Citaat
janster om 12:34, 1-12-2003
@ RVW  je vergeet dat de xbox een netwerkkaart erin heeft zitten. Hiermee kun je online gamen. Bij de nadere moet je die er apart bijnemen. ook vergeet je de live service. Zonder problemen en direkt zonder lag online gamen. De playstation was er eerder dan de xbox, vandaar de meerdere games. De meeste zijn trouwens absoluut bagger. De xbox heeft minder maar wel veel betere spellen dan de ps2. Ook kun je hiemree niet echt online. kan wel maar je meot er veel extra spullen bij komen en de kwaliteit is echt slecht. De xbox live is super goed met geen lag en je kunt extra content downloaden.

Zo'n beetje alle spellen die er op de X box zijn, zijn er ook voor de PS2. Dit maakt dan dus tevens alle X box spellen bagger. Alle grote gamesfabrikanten brengen hun spellen uit in PS2 formaat, lijkt me dus sterk dat er geen goede spellen bij zijn. En zoals ik al eerder vermelde is het online gamen op de PS2 nog niet goed genoeg en is de X box op dit moment beter. Echter, de gameproducenten en Sony zijn hard bezig om dit te verbeteren (content komt binnenkort ook online te staan voor verschillende games). Komt nog bij dat voor het online gamen op de PS2 geen creditcard vereist is. En oh ja, die spullen die je 'allemaal' moet kopen om de PS2 online te krijgen kosten bij elkaar €.35,00. Dat valt dus ook wel weer mee!  :confused:

(Bewerkt door Buibkier om 14:44, 1-12-2003)

(Bewerkt door Buibkier om 14:44, 1-12-2003)

"Life is what happens to you while you're busy making other plans" - John Lennon  (iMagine)
de beste console
1 december 2003 - 15:06    reactie #21
geplaatst door: drib

Citaat
Xion on 13:41, 1-Dec-2003

JE kan hem zelfs in je netwerk hangen en gewoon spellen vanaf je mac spelen :)
en ook de oude supernintendo spellen enzo spelen

Kan je hier wat meer info over geven? Wat bedoel je hier mee?
Klinkt wel interessant en ben van plan om een xbox of PS2 te kopen vandaar.

de beste console
1 december 2003 - 15:46    reactie #22
geplaatst door: MacJunk

Citaat
Xion om 13:41, 1-12-2003
K
of voor kleine kinderen en mensen met klein budget raad ik gamecube aan:veel kinder spellen

Wat een ONZIN is dat zeg! Ik ben 32, heb gen klein budget en heb geen kinderen maar heb toch de gamecube omdat ie grafisch gewoon beter is dan de PS2!

MacJunk

de beste console
1 december 2003 - 15:53    reactie #23
geplaatst door: KidPaddle
Ik heb gewoon lekker een Dreamcast, moeder aller 3gen consoles

zo :P

de beste console
1 december 2003 - 16:02    reactie #24
geplaatst door: janster

Citaat
Buibkier om 14:42, 1-12-2003

Citaat
janster om 12:34, 1-12-2003
@ RVW  je vergeet dat de xbox een netwerkkaart erin heeft zitten. Hiermee kun je online gamen. Bij de nadere moet je die er apart bijnemen. ook vergeet je de live service. Zonder problemen en direkt zonder lag online gamen. De playstation was er eerder dan de xbox, vandaar de meerdere games. De meeste zijn trouwens absoluut bagger. De xbox heeft minder maar wel veel betere spellen dan de ps2. Ook kun je hiemree niet echt online. kan wel maar je meot er veel extra spullen bij komen en de kwaliteit is echt slecht. De xbox live is super goed met geen lag en je kunt extra content downloaden.

Zo'n beetje alle spellen die er op de X box zijn, zijn er ook voor de PS2. Dit maakt dan dus tevens alle X box spellen bagger. Alle grote gamesfabrikanten brengen hun spellen uit in PS2 formaat, lijkt me dus sterk dat er geen goede spellen bij zijn. En zoals ik al eerder vermelde is het online gamen op de PS2 nog niet goed genoeg en is de X box op dit moment beter. Echter, de gameproducenten en Sony zijn hard bezig om dit te verbeteren (content komt binnenkort ook online te staan voor verschillende games). Komt nog bij dat voor het online gamen op de PS2 geen creditcard vereist is. En oh ja, die spullen die je 'allemaal' moet kopen om de PS2 online te krijgen kosten bij elkaar €.35,00. Dat valt dus ook wel weer mee!  :confused:

(Bewerkt door Buibkier om 14:44, 1-12-2003)

(Bewerkt door Buibkier om 14:44, 1-12-2003)

Alle spellen worden echt niet in PS2 formaat gemaakt. Dit is dus echt onzin. De spellen worden speciaal aangepast voor de xbox. Hierdoor zien ze er grafisch stukken beter uit dan op de PS2. Bij vergelijkingen tussen de zelfde spellen zien ze er op de xbox altijd beter en mooier uit. Ook loopt het spel geen vertraging op zoals op de PS2 regelmatig gebeurt. Met de komst van de xbox 2(met een aangepaste G5) zal dit alleen nog maar toenemen. De Playstation heeft zijn hoogte punt echt wel gehad. De xbox wordt steeds populairder en terecht. Veel meer mogelijkheden. Ook de live ondersteuning wordt steeds beter. De online service van sony stelt niks voor. Met live kun je extra content downloaden. Ook zijn er complete toernooien waar je mee kan doen met gamers over de hele wereld en kun je er leuke prijzen mee winnen. Voor mij alleen maar nog xbox en live. Als je het eenmaal speelt wil je niks anders meer.