Hoi,
Mijn IMac 27" nano 2020, vertoonde weer diverse kuren. Met het deïnstalleren van Google Chrome is het spontaan uitvallen niet meer aan de orde. Blijft een software issue over en hoogstwaarschijnlijk stof van binnen. Gaat later in de verkoop.
Maar goed, daar gaat mijn vraag niet over. De Macbook heb ik nu een week of drie in gebruik. Wel gekocht met het care pakket. Twee NEC 27" schermen aangesloten via de Caldigit TS3Plus. Er gaat dus maar een kabel naar de MacBook. Alles werkt fantastisch. De schermen gekalibreerd met Datacolor Spyder-X.
Helaas ook met de MacBook een raar probleem. Als de MacBook een poosje in de sluimerstand heeft gestaan en ik maak hem weer wakker, dat laat het scherm van de MacBook een fel raar oranje scherm zien waarvan ik schrok en dacht dat de grafische kaart het loodje had gelegd.
Kwam er achter dat als ik via instelling het scherm eerst op 'Apple display(P3 - 600 nits) zet, het weer oké is. Daarna kan ik hem weer terugzetten naar Apple XDR Display (P3 - 1600 nits). Soms kan het gebeuren dat met het starten van bv PhotoShop het scherm ineens heel helder wordt, terwijl de instelling is zoals bij de calibratie ingesteld. Weer even naar een andere scherminstelling en terug lost het op.
Andersom wil het scherm ook wel een heel donker worden, ook weer met de helderheidsinstelling zoals bij de calibratie ingesteld.
Heeft iemand een idee?