Supportvragen Mac > Hardware - Macintosh

Music-Bib. op externe schijf?

(1/1)

peterpost:
Met het verdwijnen van iTunes (macOS Catalina) heb ik een probleem met mijn muziek bestanden. Ik heb zo'n 1,4 TB aan muziek dat gaat niet op mijn computer (256 gb) dus gaat het spul naar een externe schijf (3 TB).

Dat was met iTunes een fluitje van een cent, ik heb nog een tijd gebruik gemaakt van Retroactive maar met de komst van Sequoia gaat dat ook niet meer.

Het enige wat nu over is gebleven zijn m'n muziek, albums heleboel album-afbeeldingen muziek lijsten zijn weg.
Toch wil met de Music app bij mijn muziek komen en af kunnen spelen. Ik heb het een en ander geprobeerd op de manier zoals ik het met iTunes deed maar het wil me maar niet lukken.Als ik bij de instellingen het pad naar m'n externe schijf stuur gebeurd er uiteindelijk niets.Ik doe ongetwijfeld iets fout maar wat?

Ik heb sinds een week een Mac mini 4 m'n externe schijf is een van 3 TB

Night (Moderator):
Je had 'in den beginne' je hele muziekmap moeten verplaatsen naar de externe schijf. Geen iTunes, Apple Music of andere tools gebruiken, maar gewoon met de hand. Het enige wat je dan nog hoefde te doen was Apple Music opstarten met de ⌥ toets ingedrukt gehouden en je kon je bibliotheek opnieuw kiezen/instellen. En klaar zou Kees geweest zijn.

Heintje:
Ach, je hebt toch wel ergens een backup van zoiets belangrijks?

peterpost:
@Night ,ok daar is het dus mis gegaan maar is het nog te herstellen?
@Heintje, sterker nog ik heb twee back-ups.

Navigatie

[0] Berichtenindex

Naar de volledige versie