ATV 2 gejailbreakt met SeasOnPass (is dus gelukt) en aTV Flash black geïnstalleerd. Nu heb ik een externe USB drive aangestoten op mijn MacMini, op die USB drive staan films die zou ik graag via de ATV 2 willen kijken, dus niet via iTunes, maar rechtstreeks vanaf de externe USB drive, dit zou moeten kunnen met aTV Flash ik zou echter niet weten hoe ik dit moet instellen in aTV Flash. Zou iemand dit willen uitleggen?
neem aan dat dit ook bij een geflashte tv 2 kan ?
(Bewerkt door aha om 18:16, 6-08-2012)
maar eh, voor ik (we) daar dieper op ingaan, wil je ons misschien is eerst is je vorige draadje (klik) laten weten waarom en hoe het je gelukt is.Wel zo fijn voor ons om weten welke hindernis je eerst niet kon nemen.
Kijk via je TV op je Apple TV naar maintenance > manage extra's en download media player.http://blog.firecore.com/5123
usb stick moet in HFS+ mac formaat geformatteerd zijn.fat32 gaat hoogstwaarschijnlijk niet werken, deed het ook niet aan een airport extreme:http://www.macfreak.nl/forums/topic/6/6863/10/highlight=airport%20extreme/
Met een ATV2 kun je streamen vanaf elke computer (Mac, PC, Linux, ...) of NAS (of een USB disk aan je Airport Extreme) in je netwerk.
Hier nog een link voor de TS: http://www.appletvhacks.net/2011/11/10/media-player-0-9-4-for-apple-tv-2-now-available/
Ik ben via jou link naar de betreffende Site van FireCore geweest, maar ik kom er niet uit, weet jij hoe ik die Media Player 0.9.4 voor Apple TV 2 kan installeren?
media >settings > add share.voeg je mac mini toe en al de schijven & usb sticks aan je mini gekoppeld zijn bereikbaar.
oeps, beetje verwarring op de vorige pagina lees ik nu. Je had het over een usb drive, ik maakte er usb stick van, maar maakt niet uit.Eens je share gemaakt is, nu dus je mini, is de HD van je mini bereikbaar + alle externe drives en sticks.
Meerdere share's kunnen toegevoegd worden. Nog een andere Mac of NAS... maakt niet uit.
(Bewerkt door boni om 10:53, 7-08-2012)
Het zal zeker aan mij liggen maar het gaat me niet lukken om de medeaplayer te installeren ik heb het YouTube filmje bekeken, nou is mijn Engels niet geweldig maar de gesproken tekst wordt ook zo snel uitgesproken, dat is voor mij niet te volgen. Ik hoop dat je me nog wat zou willen uit leggen zodat ik de boel toch draaiende krijg.
Dan moet je, op je Mac (of PC) aTV Flash downloaden. Daarvoor moet je betalen. De eerste installatie gaat ook via je Mac (of PC). Volgende versies kun je installeren via je ATV zelf.
Ik denk dat je een illegale aTV Flash hebt, want aTV Flash zit, met mediaspeler, al op versie 1.6. Versie 0.9 werkt niet op de laatste iOS (en dus de laatste jailbreak versie).
Wil je je illegale aTV Flash installeren, dan zul je een Seas0nPass van oktober 2011 nodig hebben. Maar daar zul je hier geen hulp voor krijgen.
Dus hier is maar één oplossing voor: betaal voor aTV Flash 1.6, het is zijn geld echt waard!
v.1.7 is de recentste zie ik op men Apple tv.
Nog éénmaal:1) klik op de 'maintenance (onderhoud) knop2) klik op Manage Extras (beheer extra's)3) installeer media player
meer kan ik je niet uitleggen hoor, want meer is het niet.
hier nog een filmpje. Wel uitgelegd op een windows pc... in het Engels...Geen nederlands filmpje gevonden.
(Bewerkt door boni om 14:32, 7-08-2012)
Ik snap er nu helemaal niets meer van ik heb op de site van FireCore een betaalde account aangemaakt en via hun site aTV Flash geïnstalleerd. Als ik in het ATV scherm naar Onderhoud ga, is het grijze icoontje met de 3 tand wieltjes, dan kom ik in Beheer extra's dan zet ik de keuzebalk op Media Player die heeft de optie Geïnstalleerd. Links onder in beeld staat "Media Player Versie: 1.7-301 Auteur: FireCore en Website: firecore.com. Alle opties in het menu Beheer extra's staan op Geïnstalleerd maar als ik op b.v.b. Media Player ga staan en klik op de OK-knop dan hoor ik een toontje en er gebeurt verder niets, dit geld overigens voor alle opties in dit menu.
(Bewerkt door hagmens om 14:57, 7-08-2012)
boni om 14:31, 7-08-2012was ik die de TS de link van media player v. 0.9 gaf, een recentere link kwam ik niet meteen op.v.1.7 is de recentste zie ik op men Apple tv.Nog éénmaal:1) klik op de 'maintenance (onderhoud) knop2) klik op Manage Extras (beheer extra's)3) installeer media playermeer kan ik je niet uitleggen hoor, want meer is het niet.hier nog een filmpje. Wel uitgelegd op een windows pc... in het Engels...Geen nederlands filmpje gevonden.Media Player staat op Geïnstalleerd, maar hoe maak ik nu mij externe USB drive die aangesloten zit aan de mac zichtbaar in de ATV 2 zosat ik er fimls vanaf kan streamen want dat is wat ik wil !(Bewerkt door boni om 14:32, 7-08-2012)
Media Player staat op Geïnstalleerd, maar hoe maak ik nu mij externe USB drive die aangesloten zit aan de mac zichtbaar in de ATV 2 zosat ik er fimls vanaf kan streamen want dat is wat ik wil !(Bewerkt door boni om 14:32, 7-08-2012)
Nu moet je een netwerkschijf selecteren op je ATV.
Het is gelukt, werkt als een speer, MacFrankie en Boni, ongelofelijk bedankt voor jullie hulp. )
GroetenAndré Hagmens.
Veel plezier ermee!