Wat heb jij laatst gekeken op je Apple TV / iPad / ... ???
24 april 2025 - 11:32    reactie #1951
geplaatst door: trabant
Ja, Blondie. In 1999 hoorde ik de come-backsingle Maria op de radio, en ik zeg nog tegen mijn lief: 'Sodeju, wat klinkt die stem sexy!'
Debbie Harry was toen midden vijftig.
En ik denk dat ik nog steeds zal omkijken, mocht ik haar ooit eens in het wild passeren.
Wat heb jij laatst gekeken op je Apple TV / iPad / ... ???
24 april 2025 - 15:38    reactie #1952
geplaatst door: eoms
@eoms: En wat vond je ervan, de moeite waard?  Guardian
We vonden het erg tegenvallen. Alleen maar afgekeken wegens de link met Nederland. Hetzelfde gold trouwens for iHostage.

Maar als je nu echt niets anders kunt vinden…
Wat heb jij laatst gekeken op je Apple TV / iPad / ... ???
25 april 2025 - 14:34    reactie #1953
geplaatst door: orange
Mijn zoon trad in 2018 op tijdens het Holland Festival in Cedar Grove, Wisconsin.
Beetje vervreemdend sfeertje; dat voelde toch een beetje als het begin van een horror film.  :happy:

Scherm­afbeelding 2025-04-25 om 14.31.34.jpgWat heb jij laatst gekeken op je Apple TV / iPad / ... ???
Sinds 12-01-1963.
Hobby > Music in Motion: www.drumcorpsinprogress.nl
Wat heb jij laatst gekeken op je Apple TV / iPad / ... ???
26 april 2025 - 23:49    reactie #1954
geplaatst door: orange
The Whale (Amazon Prime Video)

Een obese online leraar leeft na de tragische dood van zijn vriend een teruggetrokken en zeer ongezond bestaan. Hij probeert echter desondanks - na haar acht jaar geleden te hebben verlaten - weer een band op te bouwen met zijn boze tienerdochter.   

cover_417272_front.jpgWat heb jij laatst gekeken op je Apple TV / iPad / ... ???


Al de karakters hebben op hun manier een tragedie moeten verwerken. Het is dus niet bepaald een vrolijke film. Maar zeker de moeite van het kijken waard.
Sinds 12-01-1963.
Hobby > Music in Motion: www.drumcorpsinprogress.nl
Wat heb jij laatst gekeken op je Apple TV / iPad / ... ???
29 april 2025 - 08:05    reactie #1956
geplaatst door: puk1980
Sideways. Afgelopen zaterdag op RTL.

Briljante film. Zeker als je ook een beetje van wijn houdt.


https://www.vprogids.nl/cinema/films/film~1913483~sideways~.html

Citaat
Twee vrienden maken, vlak voordat een van hen in het huwelijk treedt, een reis langs Californische wijnboerderijen. Gefrustreerde leraar Miles (Giamatti) is op zoek naar lekker eten en vooral goede wijn, mislukt B-acteur Jack (Church) zoekt vooral naar seks. Gedurende de tocht worden de mannen met hun eigen beperkingen geconfronteerd. De warme en geestige komedie Sideways zorgde voor een grote stijging in de consumptie van pinot noir wijnen en kreeg een Oscar voor het beste script. Regisseur Payne maakte later ook nog fraaie films als Nebraska en The Descendants.


geplaatst door: orange
Wicked: Part One

De groen geboren Elphaba heeft al jong onbeheersbare magische krachten. Als zij haar zusje begeleidt naar de tover-academie wordt ze opgemerkt door Madame Morrible, die haar onder haar hoede neemt. De over het paard getilde en verwende Galinda wordt gedwongen haar privé-suite te delen met Elphaba, en ondanks hun verschillen ontstaat daar later een soort vriendschap uit. Hun ontmoeting met de Tovenaar van Ozz verloopt niet zoals ze hadden verwacht, en op dat punt scheiden de wegen van Elphaba en Galinda zich, zowel persoonlijk als in het goede/kwade.

Scherm­afbeelding 2025-05-05 om 10.45.53.jpgWat heb jij laatst gekeken op je Apple TV / iPad / ... ???


Leuke musical-verfilming van dit eerste deel van de Wizzard of Ozz reeks.
Sinds 12-01-1963.
Hobby > Music in Motion: www.drumcorpsinprogress.nl
geplaatst door: trabant
Wicked: Part One
Was daar niet iets met een pikankte url op de doos?
geplaatst door: orange
Op de doos van een Wicked pop. Niet de film. Nog erger dus eigenlijk.

Voor de geïnteresseerden: wicked.com ;)

Sinds 12-01-1963.
Hobby > Music in Motion: www.drumcorpsinprogress.nl