Wat heb jij laatst gekeken op je Apple TV / iPad / ... ???
26 oktober 2025 - 04:21    reactie #2050
geplaatst door: ouwemac
Het derde seizoen van Invasion zit erop, luister vooral even naar de recensie in het youtube filmpje

En het viel niet tegen.
Natuurlijk waren er zwakke stukjes en ongerijmde scenes maar over het geheel genomen was het aangenaam en spannend.
Kom maar op met het volgende seizoen en weer andere aliens
Bewerkt: 26 oktober 2025 - 04:54 door ouwemac
De manier waarop we communiceren bepaalt voor een groot deel hoe we denken en handelen.
Thank you for your Attention to this matter
Wat heb jij laatst gekeken op je Apple TV / iPad / ... ???
26 oktober 2025 - 08:27    reactie #2052
geplaatst door: ouwemac
Inderdaad op Apple tv+.
Ik dacht dat iedereen dat wel wist……
Trouwens: als je de review beluisterd had zou je dat hebben geweten.
De manier waarop we communiceren bepaalt voor een groot deel hoe we denken en handelen.
Thank you for your Attention to this matter
geplaatst door: orange
Pirates of Silicon Valley

De geschiedenis van Apple en Microsoft, tot aan de financiële injectie van Microsoft in Apple.

Scherm­afbeelding 2025-11-14 om 13.03.14.jpgWat heb jij laatst gekeken op je Apple TV / iPad / ... ???


Je kunt je bijna niet meer voorstellen hoe de wereld was vóór de ontwikkeling van de personal computer (een tijd die ik natuurlijk ruim heb meegemaakt). Leuke film wel.   
Sinds 12-01-1963.
Hobby > Music in Motion: www.drumcorpsinprogress.nl
geplaatst door: orange
Blackberry

Ooit de belangrijkste speler op de mobiele markt, en zo ongeveer de uitvinders van 'texting', toont de film hier de opkomst en kortstondige alleenheerschappij van  Research In Motion en hun product Blackberry. Tot een zeker Apple de iPhone introduceerde en het keihard bergafwaarts ging.

Scherm­afbeelding 2025-11-14 om 13.02.16.jpgWat heb jij laatst gekeken op je Apple TV / iPad / ... ???


Grappig dat RIM op veel fronten een overeenkomst met Apple had. Beide opgericht door twee vrienden, waarvan de één het vooral leuk vond 'dingen in elkaar te knutselen', en de ander meer de zakelijke kant van het geheel zag. En bij beide bedrijven was dat ook de reden tot het vertrek van één van de vrienden, die zich net op tijd uit het bedrijf terugtrok. Douglas Fregin werd daarmee één van de rijkste mensen in de techwereld, en zijn vermogen werd in 2007 geschat op ongeveer 1,7 miljard.

Blackberry bestaat als bedrijf overigens nog steeds.

Ik vond het een fascinerende film en nog net wat leuker dan Pirates of Silicon Valley.
Sinds 12-01-1963.
Hobby > Music in Motion: www.drumcorpsinprogress.nl
geplaatst door: trabant
Pirates of Silicon Valley ...
Zat daar niet de uitspraak "We stole it first!" in?
(Dat betrof de bediening met de muis van Xerox)