Hallo,
Ik heb een TimeCapsule aangesloten op het modem en een Airport Express in brugmodus voor het uitbreiden van het draadloos thuisnetwerk. Toch ben ik ontevreden over het bereik en de snelheid.
Ik heb een set extenders gekocht waarmee je je netwerk over 230V-bekabeling kan uitbreiden. Werkt goed, omdat de bridge van Hue-lampen goed werkt als ik deze aansluit op de extender.
Echter zomaar inprikken van dezelfde netwerkkabel uit deze extender in de Airport Express werkt niet. Op dat moment kan ik geen netwerk meer kiezen (uitroepteken in signaalsterkte icoontje bovenin).
Ik denk dat ik de instelling van mijn Airport Express moet wijzigen zodat hij niet meer draadloos zijn data-input ontvangt, maar een netwerkkabel kan gebruiken als data-input.
Kan iemand mij vertellen op welke manier ik de instellingen moet wijzigen en welke instellingen (programma, tabbladen, vonkjes/waarden) ik moet wijzigen.
Alvast dank voor jullie advies.
Gr Paul