Chello aansluiting? Downloaden graag!
29 juli 2004 - 15:21   
geplaatst door: modybik
Heb je een Chello aansluiting? Downloaden! zo veel mogelijk en het liefst dag en nacht door.

Een paar dagen geleden kreeg ik een waarschuwing dat ik te veel aan het downloaden was en dat als ik daar mee doorging mijn snelheid de rest van de maand tot telefoonsnelheid zou worden afgeknepen. En dat terwijl ik een onbeperkt abonnement dacht te hebben. Op dit betuttelende berichtje natuurlijk een pissig mailtje terug gestuurd en de volgende dag al antwoord. Da’s netjes dacht ik tot ik het las.

Geachte heer Modybik,

In reactie op uw bericht:

Graag zou ik willen weten wat mijn datalimiet is bij mijn "onbeperkt" abonnement. (Volgens jullie zelf goed voor films en muziek downloaden maar dan zeker hele kleine filmpjes en korte stukjes muziek, misschien net zo klein
als jullie lettertjes?)
Voor 49 euro per maand verwacht ik eigenlijk niet misleid te worden.

Modybik

Informeren wij u graag als volgt:

Er is geen max. elke maand wordt er bekeken wat overmatig dataverbruik is.

Als de ene maand iedereen gemiddeld 20 gigabyte download dan zal overmatig +/- 30 gigabyte zijn, als onze gebruikers gemiddeld 100 gigabyte downloaden zal overmatig +/- 120 gigabyte zijn. :blink:

Als conclusie kunt u dus trekken dat u bij uw eerste waarschuwings e-mail minder moet gaan downloaden, al kunt u na een throttle nog wel gebruik maken van
internet.

Wij gaan er vanuit dat uw vraag nu voldoende beantwoord is en geven geen antwoord meer op verdere vragen over het onderwerp Fair Use Policy, voor eventuele
klachten over onze handelswijze danwel procedures danwel uw contract raden wij u aan schriftelijk een brief te sturen naar:

UPC Nederland
Postbus 6603
6503 GC Nijmegen

Met vriendelijke groet,

UPC Nederland.

Chello aansluiting? Downloaden graag!
29 juli 2004 - 15:34    reactie #1
geplaatst door: AppleCase
Tja... Fair Use Policy meets Modybik. Helaas staat dat altijd in de kleine lettertjes en zul je er dus mee moeten leren leven. Het is helaas niet zo dat je echt onbeperkt bent. Jammer dat die lettertjes zo klein zijn hè...
            All people are made of stars -  Moby
Chello aansluiting? Downloaden graag!
29 juli 2004 - 15:42    reactie #2
geplaatst door: Nicky
Toch wel grappig dat overmatig gebruik afhangt van het gemiddelde gebruik in een maand. Je weet dus nooit op voorhand wanneer je tot de groep overmatige gebruikers behoort. Daarnaast is het natuurlijk zo dat het gemiddelde gebruik in een maand pas na afloop van die maand kan worden bepaald. Wat weer inhoud dat je pas als overmatige gebruiker kan worden aangemerkt in de daarop volgende maand. Dus net wat je zegt: Iedereen met Chello lekker veel downloaden om dat maandgemiddelde maar lekker op te jagen.

Ik weet dan ook direct de oplossing voor Chello: De kleine lettertje veranderen....

Chello aansluiting? Downloaden graag!
29 juli 2004 - 15:42    reactie #3
geplaatst door: Hammerite
Nooit nooit nooit nooit en nog eens nooit in zee gaan met UPC en Chello.
Absolute onbetrouwbaar, en voor je het weet slepen ze je voor de rechter om niks.
(Ik spreek uit ervaring)
Hoezo lerarentekort? Nederland zit vol met schoolmeesters.
Chello aansluiting? Downloaden graag!
29 juli 2004 - 16:03    reactie #4
geplaatst door: MacEdit
Ga voor klachten en alternatieve providers naar http://www.webhostingtalk.nl Prima forum! :wink:
Chello aansluiting? Downloaden graag!
29 juli 2004 - 16:44    reactie #5
geplaatst door: modybik
Het meest komische aan het bericht vond ik dat als iedereen over z'n limiet heen gaat de limiet vanzelf omhoog getrokken wordt. (of ik lees iets verkeerd?)
Het tegenovergestelde is dan ook waar en wordt matig dataverkeer bestraft met nog minder dataverkeer.
Tot we zolang teruggezet zijn op telefoonsnelheid dat we niet eens meer in staat zijn om überhaupt nog iets te downloaden.

Lang leve Chello!!

Chello aansluiting? Downloaden graag!
29 juli 2004 - 17:21    reactie #6
geplaatst door: arjan
FUP is al zo oud als Chello bestaat. Iemand dáár zal wel een activiteitsoprisping gekregen hebben en e.e.a. gecontroleerd hebben.
Valt me mee, modybik, dat je antwoord gekregen hebt. Ik heb al een paar maal geschreven wanneer Applegebruikers nou eens korting krijgen, vanwege het niet volledig kunnen gebruiken van aangeboden diensten. Nooit antwoord op gehad..... Ik zie overschrijdingen en routergebruik (sinds kort toegestaan) dan ook als compensatie voor onvolledige service.
Chello aansluiting? Downloaden graag!
29 juli 2004 - 18:41    reactie #7
geplaatst door: JOR
Zelde mailtje gehad ook ik was verrast  !!!
GEEN DATALIMIET aan mijn achterkant!!
MacBook Air, Mac mini, iMac, iPad, iPhone 8 plus
Chello aansluiting? Downloaden graag!
29 juli 2004 - 19:09    reactie #8
geplaatst door: sundance
Ook ik heb een dergelijk mailtje gekregen.
Rare redenering trouwens van UPC. Als in de zomermaanden mijn wijk met vakantie is, is het gemiddelde gebruik laag en ben ik als thuisblijver met hetzelfde gebruik als in de voorgaande maanden plotseling een overmatige gebruiker geworden ... :devil:

Het gaat al wat beter met Chello sinds hun start, maar dit soort praktijken doen mijn bloed weer koken (al besef ik dat dit luxe problemen zijn ...)  :thumbs-down:

Maar overstappen naar een andere provider geeft weer zo'n hoop gedoe. Zeker wanneer al mijn vrienden en kennissen mijn chello-adres kennen.

Chello aansluiting? Downloaden graag!
29 juli 2004 - 20:32    reactie #9
geplaatst door: Nicky
Betaal je nog steeds per minuut?

Welnee, per maand....