Heb je een Chello aansluiting? Downloaden! zo veel mogelijk en het liefst dag en nacht door.
Een paar dagen geleden kreeg ik een waarschuwing dat ik te veel aan het downloaden was en dat als ik daar mee doorging mijn snelheid de rest van de maand tot telefoonsnelheid zou worden afgeknepen. En dat terwijl ik een onbeperkt abonnement dacht te hebben. Op dit betuttelende berichtje natuurlijk een pissig mailtje terug gestuurd en de volgende dag al antwoord. Das netjes dacht ik tot ik het las.
Geachte heer Modybik,
In reactie op uw bericht:
Graag zou ik willen weten wat mijn datalimiet is bij mijn "onbeperkt" abonnement. (Volgens jullie zelf goed voor films en muziek downloaden maar dan zeker hele kleine filmpjes en korte stukjes muziek, misschien net zo klein
als jullie lettertjes?)
Voor 49 euro per maand verwacht ik eigenlijk niet misleid te worden.
Modybik
Informeren wij u graag als volgt:
Er is geen max. elke maand wordt er bekeken wat overmatig dataverbruik is.
Als de ene maand iedereen gemiddeld 20 gigabyte download dan zal overmatig +/- 30 gigabyte zijn, als onze gebruikers gemiddeld 100 gigabyte downloaden zal overmatig +/- 120 gigabyte zijn. 
Als conclusie kunt u dus trekken dat u bij uw eerste waarschuwings e-mail minder moet gaan downloaden, al kunt u na een throttle nog wel gebruik maken van
internet.
Wij gaan er vanuit dat uw vraag nu voldoende beantwoord is en geven geen antwoord meer op verdere vragen over het onderwerp Fair Use Policy, voor eventuele
klachten over onze handelswijze danwel procedures danwel uw contract raden wij u aan schriftelijk een brief te sturen naar:
UPC Nederland
Postbus 6603
6503 GC Nijmegen
Met vriendelijke groet,
UPC Nederland.