jakvo
palm desktop 4.1 synchronisatie werkt al moet ik hem soms herinstalleren als de sync weer eens niks wil doen*, ik heb ook een bluetooth memorystick die zonder problemen werkt, ik kan mijn clie nu als afstandsbediening gebruiken. Het is vrij eenvoudig om MP3 op de Clie te zetten via een memorystickreader (USB) alleen is je batterij van de clie binnen 2 minuten muziek leeg, daar kwam ik ook pas na het kopen van 564 megabyte aan memroysticks. Je hebt dus een auto-adapter nodig.
*doe in dit geval een search op je apple naar PALM en delete alles, installeer PALM DESKTOP 4.1 dan opnieuw
nogmaals bedankt voor de hulp.jakvo
jakvo on 12:34, 2-Mar-2004Ja ik Weet dit Ik heb dit reeds gekocht maar de zak blijf zonder rezultaat.geen contact mogelijk tussen bijde. Ik begrijp er de balle vanjakvo
Dan is er toch iets mis met je instellingen, ik heb l veel clié's gebruikt en dit progje is een van de beste die ik ken voor de clié, kan meer dan Palm Desktop.
http://www.apple.com/benl/isync/isyncworks.html
Apple heeft dus wel voor een werkende oplossing gezorg...
Hmm, gezien het corrupte linkje naar de conduit:http://docs.info.apple.com/article.html?artnum=120221Ik kan je aanraden om eerst al je palm/sync apps te quitten en dan de conduit te installeren. Start vervolgens de HotsyncManager op en druk apeltje-J (HotSync-->conduit setting) en klik daar twee keer op de isync conduit. Stel al uw wensen in en de macwereld zal voor je palm opengaan... Mail me maar als het werkt, ik heb eventueel ook nog een oplossing voor je mail, maar dat zou ik dan nog even uit moeten zoeken.
(Het spijt me dat ik het je moet vertellen, maar het lijkt er op dat de de 'missing sync' voor niets hebt gekocht..)
Gegroet en dat de electronica-goden met u mogen zijn.
jakvo on 15:20, 4-Mar-2004Dat is nou net het probleem. ik kan genoeg engels lezen maar niet schrijven. Dus klagen gaat niet.Onderwijl heb ik al alles geprobeert wat mogelijk is maar niets werkt.ik heb op mijn computer 542 adressen. Dat wordt dus veel typwerk. Mijn agenda er nog bij en in de toekomst altijd alles dubbel typen. In ICal en in Clié.De god van de elektronika houd niet van mij.javascript:emoticon(':smile:')jakvo
Als je je mail in een PM naar me stuurt, vertaal ik het het wel en stuur het op.
LOLOL
Bedankt allemaal voor de steun en hulp. Mocht Macfreak niet bestaan dan zou computergebruik veel onaangenamer zijn.jakvo
maccie