Lijkt mij juist wel een issue. Je mag er toch niet van uit gaan dat als je iMac kapot is, je deze moet meeslepen naar een andere locatie waar WEL een werkende computer staat en dan de Assistant raadplegen. Vervolgens kom je er achter dat je een schroevedraaier nodig had en kan je weer terug naar huis, etc. etc.
Dit is vragen om problemen: gebruikers die zelf moeten gaan sleutelen aan hun computer met schroevedraaiers, de achterkant van de computer blootleggen en dan de stroom er op moeten zetten en vervolgens de computer moeten opstarten door een klein knopje in te drukken. Aangezien je die geïsoleerde Apple-schroevedraaier thuis had liggen en die dikke metalen hebt gebruikt, vervolgens zelf nog een sluiting veroorzaakt. Dus zelf de zaak verergert?
Nee, dit is een slecht idee. Je kunt wachten op de problemen die gaan komen. En wat gebeurt er na de garantieperiode? Voor de power-user (zoals zeker de helft hier olp MacFreak) is het prima, maar voor de eigenlijke doelgroep van de iMac is het een verkeerde inschatting van de positie waarin de gebruiker zich bevindt.