Apple introduceert de iPod HiFi
28 februari 2006 - 20:06   
geplaatst door: MacFanGuy
Audiofreaks moeten massaal gaan springen en dansen, want Apple heeft vandaag een nieuw speeltje voor bij je iPod geïntroduceerd: de iPod HiFi



De iPod HiFi ziet er uit zoals je van Apple mag verwachten. Strak, wit, en met de mogelijkheid om de zwarte beschermkap te verwijderen. Hierachter een aantal mooie speakertjes -excuser le mot-.

Als complete audio-nono laat ik de kritische reviews graag aan anderen over. Wat Apple beloofd is een boombox met een buitenmaat van 43 x 16,8 x 17,5cm en een gewicht van rond de 7 kilo die genoeg power in huis heeft om de gemiddelde woonkamer van prettige bassen en aangename hoge tonen te voorzien. Wie meer wil weten over het design van de iPod HiFi verwijzen we graag naar deze pagina, en klik dan vooral op Enclosure en de andere koppen.

[img=right]http://images.apple.com/ipodhifi/images/designpowercable20060228.jpg[/img]Een aantal opvallende dingen: ten eerste werkt elke iPod met een Universal Dock Connector. Heeft je iPod geen Universal Dock connector, of wil je iets anders aansluiten dan kan dat via de line-in. Ten tweede komt er een software-update voor de iPods die een nieuw "Stereo"-menu toevoegt. Hiermee is het mogelijk om vanaf de iPod een aantal accoustische instellingen te doen. De HiFi heeft een ingebouwde adapter, maar ook de mogelijkheid om met 6 dikke batterijen te werken. De stekker aansluiten schijnt geluidloos te gaan. Zoals je mag verwachten wordt de iPod netjes opgeladen wanneer deze aangesloten is. Salliant detail: ook bij gebruik van 6 dikke batterijen wordt de iPod opgeladen. Er wordt ook een Apple Remote meegeleverd.

Dit alles voor het lieve sommetje van €369,-
Huh? Wat is dat, een PixelFreak?
Apple introduceert de iPod HiFi
28 februari 2006 - 20:15    reactie #1
geplaatst door: Gmid
Eerlijk gezegd vind ik 350 euro toch wat aan de hoge kant.
Maar het ziet er wel prachtig uit... Binnenkort even langs
de dealer om het geval te beluisteren.
Apple introduceert de iPod HiFi
28 februari 2006 - 20:16    reactie #2
geplaatst door: Boramor
Reken er maar niet op dat die snel in Nederland is.
Duurt gemiddeld een halve tot een hele maand..  :confused:
Apple introduceert de iPod HiFi
28 februari 2006 - 20:18    reactie #3
geplaatst door: iSiebeRulez
komt er een webcast van het special event?
Apple introduceert de iPod HiFi
28 februari 2006 - 20:18    reactie #4
geplaatst door: Rinie
ik heb t geld voorlopig toch nog niet, wachten vindk dus ook niet erg..
Mooi is ie zeker!! alleen de batterijen hadden aan de onderkant moeten zitten.. nu heb je een lelijke achterkant:(



(Bewerkt door Rinie om 20:19, 28-02-2006)
  MacBook Pro 15" 2.4 ghz | iPod 5G 30gb | iPhone 3G 16gb Black | iPhone 3GS 32gb Black
Apple introduceert de iPod HiFi
28 februari 2006 - 20:20    reactie #5
geplaatst door: arjan
Ziet er mooi uit, zoals we gewend zijn. Of ik er nou op zat te wachten......?
Apple introduceert de iPod HiFi
28 februari 2006 - 20:22    reactie #6
geplaatst door: Mac OS X
Te duur!

:thumbs-down:
Apple introduceert de iPod HiFi
28 februari 2006 - 20:24    reactie #7
geplaatst door: Pacle
Vrij prijzig ja...maarja, wat niet van apple :dozingoff:
impossible is nothing
Apple introduceert de iPod HiFi
28 februari 2006 - 20:26    reactie #8
geplaatst door: david de smedt
Kan ik zeggen dat ik tamelijk ontgoocheld ben over het special event? Ik had er meer van verwacht, veel meer eigenlijk... :sad:
-Macbook-
"If you haven't found it yet, keep looking, don't settle!""Stay hungry, stay foolish!"
Apple introduceert de iPod HiFi
28 februari 2006 - 20:27    reactie #9
geplaatst door: Philip Mees
Hifi? Met een frequentiebereik van 53Hz tot 16kHz ± 3 dB? Voor wie is dit product, de kinderkamer?

Waar blijft nu die echte innovatie waarbij we de Mac als mediacenter kunnen gebruiken. Als het te lang duurt gebruikt de hele wereld Windows MCE. Misschien op 1 april bij het jubileum dan maar...
Do not eat iPod shuffle
Apple introduceert de iPod HiFi
28 februari 2006 - 20:41    reactie #10
geplaatst door: BelgianBull
dat vinden jullie mooi?  gewoon een grote witte bak met zwarte speakers...
..:: Switcher ::..
> Commodore Amiga > PC > Mac
Apple introduceert de iPod HiFi
28 februari 2006 - 20:45    reactie #11
geplaatst door: Joop
Denk dat de stratenmakers wel blij zijn met dit boemboemkastje. :wink:
Fantasie & Inzicht http://www.webwever.net
Apple introduceert de iPod HiFi
28 februari 2006 - 20:47    reactie #12
geplaatst door: david de smedt
Ik ben precies niet de enige die ontgoocheld is, check het aandeel van apple...
-Macbook-
"If you haven't found it yet, keep looking, don't settle!""Stay hungry, stay foolish!"
Apple introduceert de iPod HiFi
28 februari 2006 - 20:52    reactie #13
geplaatst door: Leon
Tsja, dat krijg je met al die geruchten in de media. Die scheppen een verwachtingspatroon die niet waargemaakt kan worden. Helaas nemen de media dit soort geruchten maar al te vaak voor waar aan. Mensen vinden het tegenvallen... Tsja, Apple introduceert de Mac Mini met FrontRow en remote én een boombox voor de iPod. Ze hebben nooit beweerd dat ze weet-ik-veel-wat gingen introduceren. Dat hebben de geruchtensites ervan gemaakt.
Apple introduceert de iPod HiFi
28 februari 2006 - 20:57    reactie #14
geplaatst door: Thinksamuel
pffff
Dat is nu keer op keer dat apple tegenvalt. Elke keer hopen we op iets speciaal, iphone, itablet, of wat dan ook en dan krijgen we van die toestanden die een beetje beter zijn dan een gemiddelde pc.
Je mag zeggen wat je wilt, maar sinds de grote steve terug is, zijn er geen spannende producten meer  uitgebracht. De newton is nog altijd een revolutionair apparaat. Of denk aan de 20th anniversary mac, volgens mij de mooiste mac ooit, de Imac G5/intel kan er niet tegenop.
Komaan, ik hoop dat apple iets interessant geeft op 1 april
Apple introduceert de iPod HiFi
28 februari 2006 - 20:57    reactie #15
geplaatst door: BuzzE
Vergeet vooral de leren hoesjes niet!
:shocked:
En ach ja, het aandeel Apple kan dat best hebben. De belangrijkste aankondiging van de avond was wel het 'see you all soon' van Steve aan het einde. Laat de geruchtenmolen voor 1 April maar vast weer beginnen.
Apple introduceert de iPod HiFi
28 februari 2006 - 20:58    reactie #16
geplaatst door: Appleidee
Ik denk dat de meeste mensen hem eens in het echt moeten zien, want
het lijkt me toch wel een cool ding zo op het eerste gezicht.
Apple introduceert de iPod HiFi
28 februari 2006 - 21:15    reactie #17
geplaatst door: Buibkier
@Leon,

Dat het aandeel stijgt door die geruchten geeft wel aan dat de mensen veel zien in dat soort producten. Dat het aandeel daalt geeft dan weer aan dat de mensen dit niet als dé innovaties zien die Apple's verkoopcijfers explosief zou kunnen doen stijgen. Dit moet Apple toch ook niet ontgaan. En zoals Philip Mees aangeeft, mogen ze wel eens op gaan schieten voordat er straks een onoverbrugbare kloof ontstaat in de (booming) markt van mediacentres.

Mijns inziens borduren ze nu te lang voort op bestaande succesnummers. Apple staat voor mij voor innovativiteit en 'wow-factor'. Wat mij betreft dus hoog tijd om weer eens met iets echt nieuws te komen. Ik blijf de hoop houden dat ze op hun verjaardag daar dan ook écht eens mee gaan komen!  
"Life is what happens to you while you're busy making other plans" - John Lennon  (iMagine)
Apple introduceert de iPod HiFi
28 februari 2006 - 21:28    reactie #18
geplaatst door: Vitruvius
Een iPod met wifi en twee apparte boxen en één bas geven pas echt stereo en bas. Vergis ik me of zijn er van dit soort dingen al een half dozijn op de markt (waarvan de kwaliteit zoals die Apple is).

edit: typo

(Bewerkt door Vitruvius om 21:29, 28-02-2006)
Archaeology is fun, opgraven is afzien! MacBook Pro, iMac, iPhone, iPad.
Ergens in de evolutie is er iets gigantisch fout gegaan.
Apple introduceert de iPod HiFi
28 februari 2006 - 21:29    reactie #19
geplaatst door: Freejax
Mwah, er komen nog een paar van deze events,
grotendeels wat intel updates, misschien een video ipod met vet scherm.
Die hele ipod toestand interesseert mij persoonlijk geen moer,
ik wil computers.
Deze macmini update is prima, nu eens zien wat ze met de ibook doen,
m'n ibookie is aan vervanging toe, de MacbookPro is me wat te prijzig,
eens kijken of ik wat terugkrijg van de belasting, bij een tegenvaller maar de Macmini.
Heeel soms, mis ik m'n Atari, soms...
Powermac G4 400 PCI / ibook 700 12"/imac 2 Ghz 19"/ Ipad wifi/3G 64 GB 1 gen.
Apple introduceert de iPod HiFi
28 februari 2006 - 21:50    reactie #20
geplaatst door: bartje
Nu deze mini nog verwerken in een plasmascherm en je hebt een echt mediacenter in je tv. Het streamen via de n nieuwe mini is toch wel interessant !
RapidNed : alles voor de nederlandstalige RapidWeavergebruiker !
Apple introduceert de iPod HiFi
28 februari 2006 - 21:54    reactie #21
geplaatst door: kiwimark
Waarom heeft de Apple moesmachine niet zo'n handige adapter stekker als de nieuwe Macbook Pro.

Gelukkig niet mijn tijd verspild met achter mijn keyboardje zitten en Macfreak refresh en om te zien wat er gepresenteerd werd. Missschien dat na deze tegenvallende presenatie men de volgende keer minder hoge verwachtingen heeft van Apple en haar presentaties. Het wordt ook eens hoog tijd dat het publiek realiseert dat Apple niet een tweede iPod succes kan presenteren voor de komende periode. Dat succes komt eens en de kans op een tweede keer is minimaal.
g.r.e.e.t.i.n.g.s
mark ® hanging out in san francisco - wellington - europe (or in between)
MacBook Pro 15inch MacOS 10.5.6 Eng • Apple Cinema HD Display 23" • Ipod iTouch 2nd gen • iPod Shuffle 1Gb
Apple introduceert de iPod HiFi
28 februari 2006 - 21:58    reactie #22
geplaatst door: sputnik
Wat een ontzettend stom cunsumenten-ding. Ik koop pas een Ipod als je er een microfoon in kan prikken en professionele geluidsopnames mee kan maken. Dat is pas Hifi. Dit is een sullige getto-blaster. Overbodige troep. Erg jammer. Een goeie portable harddisk recorder die niet kreupel is door DRM-overwegingen... Dat wordt net zo'n hit als de powerbook voor musici!

Apple introduceert de iPod HiFi
28 februari 2006 - 21:59    reactie #23
geplaatst door: Dick
Gek, maar ik vind deze Ipod Hifi totaal niet spannend. Ik zal je eerlijk zeggen dat ik het zonde vind dat apple zijn energie steekt in dit product. Een goede stereo is namelijk erg afhankelijk van  de vorm en ruimte van je woonkamer. Je zult voor optimale stereo beleving vooral met je losse speakers moeten kunnen schuiven totdat het als een puzzel past. En met een aantal andere reageerders ben ik het daarom erg eens dat Apple zich veel beter bezig kan houden met iets spannends als een Ipodtelefoon of IpodPDA. Deze Ipod Hifi is slechts een zoveelste variant van iets dat al bestaat en wat naar mijn idee niets toevoegt, en zeker geen top kwaliteit Hifi, al pretenderen ze dat wel. Daarvoor zul je veel meer uit de kast moeten halen.                                                  
http://www.methoutenziel.nl
meubel ontwerp en maak.
iMac 24", Macbook black, Ipod 4eG 20gb en Iphone3G 8gb.
Apple introduceert de iPod HiFi
28 februari 2006 - 22:05    reactie #24
geplaatst door: error
360 euro... en enkel een iPod-in en een audio-in. Dus naast je tv en dan video bekijken via de iPod kan niet.

Voor zoveel geld hadden ze er ook wel alle iPod Universal Dock functies in kunnen stoppen, dus (S)video-uit... en de wifi-support had ook wel intern gemogen.

Dit is enkel een speakersetje met iPod ingang. Geen innovatie zoals we van Apple gewend zijn. Jammer...