geplaatst door: Robert
http://www.macfreak.nl/modules/news/images/Cupertino-Apple-HQ.jpg
Apple krijgt patent voor Advanced Auto Control System
Op dit moment gonst het van de geruchten dat Apple bezig zou zijn met het maken van een zelf-rijdende elektrische auto, waarmee de gigant uit Cupertino de concurrentie met zowel Google als Tesla zou aangaan. Maar voor de auto's met camera's die op naam van Apple staan en op meerdere plekken in de VS gezien zijn hebben geen toestemming om te testen zonder chauffeur, en zijn ook gezien in staten waar het helemaal niet dat soort testen op de openbare weg mag doen.

Als je die geruchten tot nu toe gemist hebt dan kan in je in dit nieuwsbericht de schade inhalen.

Daarom zijn we even gaan rondkijken wat een andere reden zou kunnen zijn dat Apple met camera-autos' rondrijdt, naast de voor de hand liggende optie dat het gewoon is om wegen in kaart te brengen.

Daarbij vonden we dit artikel van Patently Apple, waarin we lezen dat Apple recent een patent heeft gekregen voor onder andere een Advanced Auto Control System.

Daarbij gaat het om een draadloos systeem (Bluetooth LE) waarmee heel erg veel dingen in een auto via je iPhone geregeld kunnen worden. Bijvoorbeeld het openen van deuren, het starten van de motor, het afzetten van de motor op bepaalde tijdstippen, het programmeren van persoonlijke instellingen van de auto, en nog veel meer.





We denken nog steeds dat die auto's die gezien zijn vooral bedoeld zijn voor het in kaart brengen van wegen, en mogelijk een Apple Street View. Hieronder een video van zo'n auto, daar zien we die in ieder geval wat beter dan in de foto's die we eerder publiceerden.






Klik hier voor informatie over het onder de aandacht brengen van producten of diensten op MacFreak.
Apple krijgt patent voor Advanced Auto Control System
18 februari 2015 - 11:13    reactie #1
geplaatst door: DirtyMay
Citaat
Bijvoorbeeld het openen van deuren, het starten van de motor,


Waarom zou ik daar in godsnaam mijn iPhone voor nodig hebben ?
Ik mag hopen dat er een boeiender reden voor is.
Apple krijgt patent voor Advanced Auto Control System
18 februari 2015 - 13:32    reactie #2
geplaatst door: Triumph
"KIT Where are you help me I am almost without my iPhone HELP!!"
Apple krijgt patent voor Advanced Auto Control System
18 februari 2015 - 19:38    reactie #3
geplaatst door: Robert
Starten van de motor en het open/sluiten van deuren is erg populair in koude landen, omdat je zo je auto warm kan laten draaien zonder dat je daarvoor naar buiten moet.

De nieuwe Volvo Polar heeft dit bijvoorbeeld ook ingebouwd.
Klik hier voor informatie over het onder de aandacht brengen van producten of diensten op MacFreak.
Apple krijgt patent voor Advanced Auto Control System
18 februari 2015 - 21:58    reactie #4
geplaatst door: orange
Chevrolet gebruikt dit systeem ook al een jaartje of wat.
Deuren openen en sluiten, alarm in- en uitschakelen. Motor starten, verwarming aanzetten, etc.
Helaas werkte dat niet op de Chevrolets in Europa, omdat het zwaar afhankelijk was van de hele infrastructuur erachter. En die werd alleen in Amerika ondersteund.
Sinds 12-01-1963.
Hobby > Music in Motion: www.drumcorpsinprogress.nl