[img=right]http://members.home.nl/jacenijkamp/beelden_blog/doom.jpg[/img]Ik heb geen idee, maar zit de verkoopafdeling van
Aspyr letterlijk tegen een Doom-scènario aan te kijken..? Ik krijg namelijk de indruk dat er minder dozen van Doom over de toonbank gaan dan ze gepland hadden. Een andere reden voor het alsnog vrijgeven van een demo-versie van Doom kon ik niet bedenken... Of het zou aan de gezellige personages moeten liggen, dat kan natuurlijk ook nog.
Maar goed, máánden nadat het spel is uitgebracht mogen we nu ook een
demo-versie downloaden. De download is 463 MB groot en kan ook via BitTorrent worden binnengehaald. Bij mij staat -ie- al te pompen want zoals je al wellicht aan het begin van deze NieuwsFlits begrepen hebt zijn
games niet mijn ding, maar ben ik wél nieuwsgierig..!
Je hebt wel een aardige up-to-date Mac voor nodig om er plezier aan te beleven. Mac OS X 10.3.8. of hoger, minimaal een G4 of G5 1,5 Ghz processor, 2 GB plaats op je harde schijf en een fikse videokaart van minimaal 64 MB aan boord (ATI Radeon 9600, Nvidia GeForce FX 5200) zijn de minimale eisen.