NeoOffice 3.0.1 klaar voor Snow Leopard
27 oktober 2009 - 18:40   
geplaatst door: Robert
[img=right]http://www.macfreak.nl/base/data/news/images/NeoOffice_Logo.jpg[/img]Om met documenten op de Mac te werken zijn er veel opties, van Microsoft Office tot en met Apple iWork-suite met daartussen nog een hele reeks van alternatieven zoals bijvoorbeeld Mellel.

Maar als je je documenten liever verwerkt zonder je portemonnee te trekken zijn er ook nog een paar interessante opties voorhanden: Open Office en NeoOffice.
Het goede nieuws is dat van dat laatste pakket de update naar versie 3.0.1 vandaag is uitgekomen en dat deze versie nu samenwerkt met Mac OS X 10.6/Snow Leopard.

Er zijn ook nog andere zaken in deze update voorhanden, waarbij met name NeoOffice Mobile opvalt. Hiermee kan je binnen NeoOffice je document(en) naar de NeoOffice Mobile server sturen en die vervolgens met Safari op je iPhone weer bekijken.

NeoOffice 3.0.1 is op deze pagina te vinden.
Klik hier voor informatie over het onder de aandacht brengen van producten of diensten op MacFreak.
NeoOffice 3.0.1 klaar voor Snow Leopard
27 oktober 2009 - 19:39    reactie #1
geplaatst door: denn88
En ook even waard om te vermelden dat in deze update ook de QuickLook plugin weer gefixed is.

http://www.apple.com/nl/macosx/what-is-macosx/quick-look.html

Als je in de Finder een OpenOffice / NeoOffice bestand selecteerd en op de spatie-balk drukt wordt net als bij andere programma's een mooie preview getoond met Apple's QuickLook functionaliteit. In Snow Leopard met NeoOffice 3.0 was deze plugin namelijk niet meer werkend.

Ik ben helemaal over naar NeoOffice, en op deze pagina is een mooie replacement icoontje te vinden. De normale is nogal saai, deze is echt vet.

http://interestingjohn.deviantart.com/art/NeoOffice-Sphere-Icon-66417365

(Bewerkt door denn88 om 19:41, 27-10-2009)
Atlantisdesign.nl - webDesign en de Mac. Bezig met webdesign / webdevelopment? Je eigen Mac als lokale webserver?
iPhone 4, 16 GB (black) | MacBook Pro 15", 2.44Ghz Intel Core 2 Duo,  4GB Ram | Airport Extreme | MacMini Intel Core 2 Duo, 4GB Ram | PowerMac G4 MMD Dual 1Ghz.
NeoOffice 3.0.1 klaar voor Snow Leopard
27 oktober 2009 - 19:55    reactie #2
geplaatst door: ugo
na jaren problemen met word-documenten heb ik eindelijk een goede gratis oplossing gevonden:
symphony van LOTUS (http://symphony.lotus.com)

waar open office, neo-office, word voor mac en pages allen faalden, kan ik nu eindelijk documenten zien en bewerken, exact zoals ze er uitzagen op de pc's waarop ze oorspronkelijk gemaakt werden.
NeoOffice 3.0.1 klaar voor Snow Leopard
28 oktober 2009 - 07:44    reactie #3
geplaatst door: Guus
Mag ik de onderbouwde onderzoeksresultaten even zien dan?

Guus
Een Apple is emotie...
NeoOffice 3.0.1 klaar voor Snow Leopard
28 oktober 2009 - 09:01    reactie #4
geplaatst door: Robert
@ Guus: Aan wie is die vraag gericht..?  :blink:
Klik hier voor informatie over het onder de aandacht brengen van producten of diensten op MacFreak.
NeoOffice 3.0.1 klaar voor Snow Leopard
28 oktober 2009 - 09:09    reactie #5
geplaatst door: gPod
Ik neem aan dat die vraag voor ugo bedoeld is? Ben ook wel benieuwd eigenlijk.

Hier overigens ook een tevreden NeoOffice gebruiker, op m'n SnowLeopard machine eigenlijk
nog geen kans gehad om dit pakket te testen maar altijd handig dat het nu in ieder geval weer
compatibel is.
g i d e on
NeoOffice 3.0.1 klaar voor Snow Leopard
28 oktober 2009 - 10:37    reactie #6
geplaatst door: Guus
Inderdaad aan mijn bovenbuurman (quoten niet gewenst toch? :wink: ) die nogal stellig iets stelt. Ik verwacht trouwens niet echt een serieus antwoord aangezien het mij meer een persoonlijke ervaring lijkt. Het gebruik van stellige uitspraken lijkt een kenmerk van deze tijd, iets waar ik me niet zo in kan vinden.

Guus
Een Apple is emotie...
NeoOffice 3.0.1 klaar voor Snow Leopard
28 oktober 2009 - 13:05    reactie #7
geplaatst door: MacFrankie
Lotus Symphony is, net als NeoOffice, gebaseerd op OpenOffice. De features zullen daardoor ook wel vergelijkbaar zijn!

En waarom wil iemand NeoOffice ipv OpenOffice? Dat heeft grotendeels met smaak en gevoel te maken. Dat zal met Symphony wellicht hetzelfde zijn.
Op mijn werk heb ik al Windows, thuis wil ik geen systeembeheerder meer zijn!