In plaats van het papieren E-, P-, T- of Tj-biljet in te vullen, kunt u ook elektronisch aangifte doen. Hiervoor kunt u dit jaar ook gebruik maken van het speciale aangifteprogramma voor Apple-computers. Het gaat om een pilot, maar uw aangifte is uiteraard rechtsgeldig. Aan de hand van de resultaten van de pilot wordt vastgesteld of deze Apple-variant toekomst heeft.
bertvanderveen om 10:26, 1-03-2005Sorry Guys,In de instructies staat toch duidelijk dat je eea in Programma's (Applications) moet installeren. Dan moet je niet eigenwijs doen en het anders willen. Da's dus gewoonweg dom!
Bepaal in welke map (doelvolume) u het programma wilt installeren.Het aangifteprogramma wordt standaard geïnstalleerd in de map Programma´s->Belastingdienst 2004 (Engels: Applications->Belastingdienst 2004). U kunt hiervan afwijken.