geplaatst door: Robert
[img=right]http://www.macfreak.nl/base/data/news/images/iPhone_3G_S.jpg[/img]De vraag is al vaker voorbij gekomen op het forum, is het mogelijk om de iPhone/iPod touch als universele afstandsbediening te gebruiken? Tot nu toe leek de beste oplossing de RedEye, maar die was nogal aan de prijs (US $ 188, zo'n 138 euro).

Maar het zelfde bedrijf dat de RedEye maakt komt nu met een veel goedkoper alternatief, de RedEye mini en die kost maar $ 50 (ongeveer 37 euro). Net zoals de RedEye maakt de RedEye mini ook gebruik van een database van bestaande afstandsbedieningen die het bedrijf heeft opgebouwd. Mocht jouw afstandsbediening, of een bepaald commando, er niet bij staan dan is er ook de mogelijkheid om te leren van de originele afstandsbediening.

Eén mogelijk nadeel, als je iemand bent die zijn afstandsbediening vaak kwijt is dan zou het wel eens erg lastig kunnen zijn om dit kleine plugje terug te kunnen vinden.
Klik hier voor informatie over het onder de aandacht brengen van producten of diensten op MacFreak.
De iPhone/iPod touch als afstandsbediening
3 maart 2010 - 15:56    reactie #1
geplaatst door: PSYCHOMAC


Het is inderdaad wel een heel klein dingetje .. 
 
Waar leg je het neer als je buitenshuis bent?
Hoe makkelijk te configureren?

Of : een iPod Touch met de RedEye Mini voor thuis en een iPhone voor
onderweg?

Of toch maar gewoon bij mijn Touch met RowmotePro blijven?

Mmmm... toch wel interessant.... blijf er toch nog even over nadenken....
iMac 2007 20", iMac 27", iMac 21", 10x iMac G3 , 2x iMac G4, 1x iMac G5 ,2xPM dual 1.8 en dual 2.0 G5; 2x MacPro ;15/17/23inch Display(alu en model ervoor), powerbook 12/15/27inch,  Apple TV, 2xApple Cube/17 "ADC Scherm, PM G4 QuickSilver, en verder nog veel te veel om op te noemen. Een verzamelaar dus!
De iPhone/iPod touch als afstandsbediening
3 maart 2010 - 16:56    reactie #2
geplaatst door: Robert
Maar Rowmote Pro werkt toch niet voor je TV e.d.?
Klik hier voor informatie over het onder de aandacht brengen van producten of diensten op MacFreak.
De iPhone/iPod touch als afstandsbediening
3 maart 2010 - 19:33    reactie #3
geplaatst door: Dennis002
ander nadeeltje is dat ie nog niet verkrijgbaar is..
Clichés sound better in a foreign language