[img=right]http://www.macfreak.nl/base/data/news/images/MagicMouse_Icoon.png[/img]Dat Apple moeite had om de Magic Mouse te leveren in de afgelopen maanden is waarschijnlijk bij iedereen bekend. Ook bij ons op het forum is daar al veel over gezegd en geschreven, onder andere in
dit draadje.
Maar het lijkt er op dat de situatie aan het verbeteren is, zo
meldt HardMac.com dat er bij de
Fnac in Frankrijk er inmiddels veel op voorraad zijn. De stapel muizen die op de foto te zien is komt inderdaad erg overtuigend over.
Hierbij zou dan eindelijk een einde komen aan de idiote situatie dat je eigenlijk alleen maar een Magic Mouse kon krijgen door een nieuwe Mac te kopen of een 'losse' bij de Apple Store te bestellen. Met name dat laatste verbaast ons nog steeds, volgens ons mag je je eigen kanaal niet op die manier bevoordelen. Misschien tijd dat Apple andere Mac-winkels samen eens met Apple gaan praten?
We houden trouwens nog een slag om de arm, in de vorm van een vraagteken achter de titel van dit nieuwsbericht, omdat het nog niet bekend is of de voorraad in de Lage Landen inmiddels ook overal op peil is.