iOS 4.1 in detail
6 september 2010 - 17:48   
geplaatst door: Robert
[img=right]http://www.macfreak.nl/base/data/news/images/iPhone4.png[/img]Als je wilt weten wat de iOS 4.1 update ons allemaal gaat brengen, dan is het de moeite om deze gedetailleerde lijst Mark Gurman van 9 To 5 Mac even door te lezen.

De zaken die hij aanstipt gaan van bugfixes tot de verbeterde Bluetooth audio playback en van HD Video Uploading tot HDR fotografie en nog veel meer. En omdat alles in korte stukjes is onderverdeeld en ieder stukje ook nog is geïllustreerd. leest het ook nog eens lekker weg.
Klik hier voor informatie over het onder de aandacht brengen van producten of diensten op MacFreak.
iOS 4.1 in detail
6 september 2010 - 19:49    reactie #1
geplaatst door: Brinky
Geen HDR op de 3gs.  :thumbs-down: Uit nijd gelijk prohdr in de app store aangeschaft. Mag steve lekker wachten tot ik 1,59 extra gespaard heb voor ik de iphone 4 (of 5) aanschaf.
iOS 4.1 in detail
6 september 2010 - 20:41    reactie #2
geplaatst door: Robert
@ Brinky: Ik denk dat Steve er erg mee zit!   :biggrin:
Klik hier voor informatie over het onder de aandacht brengen van producten of diensten op MacFreak.
iOS 4.1 in detail
6 september 2010 - 22:02    reactie #3
geplaatst door: Brinky
Denk het wel. Twee keer zijn jaarsalaris toch? :wink:

(Bewerkt door Brinky om 22:02, 6-09-2010)
iOS 4.1 in detail
7 september 2010 - 18:18    reactie #4
geplaatst door: Tilbury
Het blijft wel jammer dat de meeste functies niet werken op de 3G. Maar laten we niet klagen, deze versie maakt in ieder geval weer dat mijn iPhone gewoon functioneert zoals het hoort. Dus zonder eeuwig wachten en spontaan crashende apps.
God gave us Adam, Eve and an Apple! Why the h@ll did we make Windows????
http://www.leondekkers.nl
http://www.twitter.com/LeonDekkers
iOS 4.1 in detail
8 september 2010 - 19:48    reactie #5
geplaatst door: Peter Villevoye
Hij is nu te downloaden !  :biggrin:
Studea — Advies - Training - Begeleiding in DTP, web- en app-design.  En... een PixelFreak !