[img=right]http://www.macfreak.nl/base/data/news/images/Keyboard_PrefPane_Icoon.jpg[/img]Als je alles met de muis doet zal dit nieuws niet wereldschokkend en waarschijnlijk zelfs niet interessant zijn. Maar als je, net als ondergetekende, zoveel mogelijk je Mac bestuurt met het toetsenbord - omdat dat nu eenmaal veel sneller werkt - dan is er goed nieuws.
Want één van de dingen die ik miste in Lion was de toetsenbord sneltoetsen combinatie Command-Alt-L om snel je Downloads-venster te kunnen openen. Dat Apple had besloten had om er een vastgeplakt venster rechtsboven van te maken maakte me niet veel uit, maar iedere keer weer met mijn muis helemaal naar rechtsboven om dat te openen?
Daarom had ik zelf al met
Keyboard Maestro een oplossing gevonden, maar die blijkt inmiddels niet meer nodig, want Apple heeft gelukkig zelf de combinatie weer teruggebracht. Het enige wat je hoeft te doen is OS X 10.7.2 installeren, Safari 5.1.1 met de vertrouwde toetsencombinatie komt dan vanzelf mee.
bron:
Mac OS X Hints