Een Apple Store op het Rode Plein
7 april 2011 - 11:16   
geplaatst door: karel apple
[img=right]http://www.macfreak.nl/base/data/news/images/apple.jpg[/img]Terwijl wij nog wachten op welstandscommissies en bouwvergunningen en in Shanghai de bezoekers zich verdringen voor de glazen cilinder, is Apple bezig met de voorbereidingen voor de eerste Apple Store in Rusland.

Deze zou moeten komen in het Hotel Moskva aan het Rode Plein wat nu gerenoveerd wordt en waar een grote winkelgalerij in wordt geconstrueerd.



Volgens de site ifoapplestore.com onderzoekt Apple de mogelijkheid om daar op twee verdiepingen (1500m2) een Apple Store onder te brengen, die dan voor de start van de Olympische Winterspelen in 2014 in Sotchi open zou moeten zijn.
Een Apple Store op het Rode Plein
7 april 2011 - 13:31    reactie #1
geplaatst door: werner
Klopt, in die landen kan alles veel makkelijker gaan. Als je ergens een stadion wilt bouwen jaag je gewoon de bevolking weg en als de bevolking klaagt, stop je ze in de gevangenis.
Een Apple Store op het Rode Plein
7 april 2011 - 14:43    reactie #2
geplaatst door: Sjakelien
Herstel: Noch 'aan' nog 'op' het Rode Plein is juist.
Ik zou kiezen voor 'achter'.
Nu is dat vanuit Nederland gezien een verwaarloosbaar afstandsverschil, maar het is net zoiets als dat je zou beweren dat Amsterdam Centraal Station op/aan de Dam zou liggen.
Excuses voor de mierenneukerigheid.