[img=right]http://www.macfreak.nl/base/data/news/images/iPad_1e_Generatie.jpg[/img]We hadden gisteren nog
een nieuwsbercht over de schattingen van analist Gene Munster, maar het blijkt dat die er dit keer toch wel een eind naast zat. Hij schatte dat tussen de 600.000 en 700.000 iPads verkocht zouden zijn, waar zijn schattingen eerder nog tussen de 200.000 en 300.000 lagen.
Was hij maar bij zijn eerdere schattingen gebleven, want Apple heeft nu zelf in een
persbericht de verkopen van de eerste dag naar buiten gebracht en het zijn er 'meer dan 300.000' (
over 300,000 iPads). En als dat er veel meer dan 300.000 waren geweest dan zou Apple dat echt wel gemeld hebben.
In hetzelfde persbericht is trouwens ook te lezen dat er al meer dan 1 miljoen apps en 250.000 ebooks op diezelfde eerste dag naar binnen zijn gehaald, dus die verkochte iPads werden ook voor een groot deel meteen in gebruik genomen.
Onder alle mensen die eergisteren de Apple Stores bezochten waren trouwens ook nog twee zéér bekende gezichten, namelijk
Steve Jobs zelf en
Jonathan Ive. Opvallend genoeg lijkt die laatste een iPad-doos in zijn tas te hebben bij het verlaten van de winkel, zou hij geen gratis exemplaar hebben ontvangen?