[img=right]http://www.macfreak.nl/base/data/news/images/weegschaal.jpg[/img]We konden er op wachten. Nadat Apple een paar dagen geleden Samsung
aanklaagde kunnen we nu bij Reuters
lezen dat Samsung op zijn beurt Apple heeft aangeklaagd. Kennelijk was het doel daarbij niet om de zaken zo simpel mogelijk te houden, want deze zaken lopen in maar liefst drie verschillen landen: Zuid Korea, Japan en Duitsland.
Het gaat hierbij om tien gevallen van vermeend inbreuk door Apple, waaronder onder andere het besparen van energie tijdens het versturen van data, het verminderen van fouten tijdens het versturen van data over 3G en nog andere patenten over draadloze communicatie.
Het meest opvallende in deze zaak kwam eigenlijk naar voren tijdens Apple's recente presentatie van de kwartaalcijfers, want daar zei COO Tim Cook dat Apple wel degelijk had geprobeerd om met Samsung tot een schikking te komen voordat er besloten was om het voor de rechter te brengen, maar dat dat niet gelukt was.
Het ziet er dus naar uit dat dit nog een hele tijd kan gaan duren, en Apple Legal zit voorlopig niet om werk verlegen.