geplaatst door: Ger Nijkamp
[img=right]http://www.adobe.com/products/tryadobe/images/boxshots/26.gif[/img]Adobe heeft een '30 dagen probeer-versie' van het webbouw programma GoLive CS2 beschikbaar gemaakt via haar Amerikaanse internetsite.

Met Adobe GoLive CS2 kun je volgens Adobe gebruikmaken van heldere, visuele CSS-functies doordat bijvoorbeeld veel voorkomende en vooraf samengestelde CSS-objecten simpel te slepen zijn vanuit werkpaletten. Daarnaast duikt deze nieuwe GoLive CS2-versie op de trend van het programmeren voor mobiele apparatuur. Je ontwerpt in een geavanceerde en op standaarden gebaseerde coderingsomgeving, aldus Adobe. Het nu gratis beschikbare Adobe Co-Author geeft in combinatie met GoLive de mogelijkheid om mensen zonder al te veel verstand van webdesign op afstand teksten en beelden aan te passen.

De probeer-versie van GoLive CS2 is hier te downloaden. De totale download is 276,7 MB groot en wil minimaal Mac OS X 10.2.8 aantreffen om te werken.
Website: gernijkamp  
Linkedin: gernijkamp
Probeer-versie Adobe GoLive CS2 beschikbaar
31 mei 2005 - 11:48    reactie #1
geplaatst door: iBarto
Toch maar eens proberen dan. Dreamweaver op de Mac is nog steeds idioot traag en crasht hier regelmatig. Sterke zet om het co-auteur programma gratis te maken.
Probeer-versie Adobe GoLive CS2 beschikbaar
31 mei 2005 - 16:34    reactie #2
geplaatst door: Appleidee
Een plusje van het programma din ik wel dat XHTML tot opmaakstandaard
is verheven en dus dat je begint met een XHTML pagina in plaats van een
HTML pagina. De reden is dat HTML niet verder wordt ontwikkeld.

Het ziet er verder zeer gelikt uit :D