Gaat iOS 7 er zo uitzien?
28 mei 2013 - 08:03   
geplaatst door: Robert
http://www.macfreak.nl/modules/news/images/Appel.jpg
Gaat iOS 7 er zo uitzien?
Er doen veel geruchten rond iOS 7 de ronde, het zou 'platter' worden, het zou nu mogelijk zijn om panorama-foto's als achtergrond te gebruiken en nog veel meer. Wat op zijn beurt weer betekent dat er natuurlijk veel concept-filmpjes opduiken.

Hieronder de versie van Christian Lue van ChanluChannel en Ran Avni van ConceptsiPhone waarin we kunnen zien hoe iOS 7 op een iPhone er uit zou kunnen zien. En deze heeft genoeg interessante functies aan boord dat wij het wel de moeite waard vonden om met jullie te delen.



Klik hier voor informatie over het onder de aandacht brengen van producten of diensten op MacFreak.
Gaat iOS 7 er zo uitzien?
28 mei 2013 - 08:55    reactie #1
geplaatst door: Ruud Ravenhorst
Mooie features! Met de helft in iOS7 zou ik al heel blij zijn.
Never gone back since I went to the Mac (which was in March 1984).
Gaat iOS 7 er zo uitzien?
28 mei 2013 - 09:12    reactie #2
geplaatst door: bigmac
Kijk er al naar uit. Zo erg als naar de komst van de zomer.
De groeten
Gaat iOS 7 er zo uitzien?
28 mei 2013 - 09:40    reactie #3
geplaatst door: omejeroen
Mee bewegende achtergrond foto zit ook in WP maar alleen in het foto mapje, dat is wel een heel leuk effect.  :thumbs-up:
Een MacBook 13" ('07), iPhone, iPhone 4, iPod shuffle, iPad 2, iMac 21" ('13) en een Apple TV 3 📱
Gaat iOS 7 er zo uitzien?
28 mei 2013 - 14:34    reactie #4
geplaatst door: odo
Ik hoop dat dit filmpje het spreekwoordelijke "dan kan het altijd nog meevallen" is. Ik wordt er niet echt warm van. Die achtergrond is een leuke wel. Ik ben trouwens nog steeds 100% tevreden met iOS6 maar wel heel benieuwd hoe Ive hier een nieuwe look aan gaat geven.

Zouden we nu dan eindelijk ook een Nederlandse Siri gaan krijgen? Dat zal wel eens tijd worden niet? Ik vrees alleen dat we daar nog wel een jaartje (of 2 misschien) op moeten wachten.
Gaat iOS 7 er zo uitzien?
28 mei 2013 - 19:30    reactie #5
geplaatst door: LuckyLuke
Als ik dan even een feature mag wensen. Graag springboards (zo heten die dingen toch) waarvan ik zelf kan bepalen welk icoon waar komt en makkelijker herverdelen. Zonder dat alles door elkaar schiet en daar terecht komt waar ik het niet wil.  :sad:
Gaat iOS 7 er zo uitzien?
28 mei 2013 - 22:10    reactie #6
geplaatst door: Iphonefan123
Zou er support zijn voor ipad2
sja wat zal ik zeggen
(  mac mini 5.1  airport express v3  airport extreme v5 airport extreme v6  iphone 7  iPad air 2  apple tv3)
Gaat iOS 7 er zo uitzien?
29 mei 2013 - 07:19    reactie #7
geplaatst door: Pieterr
http://gizmodo.com/tim-cook-says-that-jony-ive-is-all-over-ios-7-510216863

Citaat


Confirming what we've already heard about iOS 7, Tim Cook just told Walt Mossberg, Kara Swisher and the rest of the tech world that Jony Ive has been "really key" to iOS 7. Cook also had a few choice words about Google Glass and other topics.
"One experiment is worth a thousand expert opinions."