Google verrast door de iPhone
14 februari 2008 - 22:12   
geplaatst door: karel apple
[img=right]http://www.macfreak.org/base/data/news/images/iPhoneGroot.jpg[/img]Google rapporteert dat het aandeel in zoekopdrachten door mobiele telefoons van de iPhone 50 maal hoger is dan van welke andere telefoon dan ook.

Dat betekent dat het niet alleen stoer is om met een iPhone rond te lopen, maar dat er daadwerkelijk mee ge-internet wordt. De mensen van Google konden hun ogen niet geloven toen ze de statistieken zagen: “We thought it was a mistake and made our engineers check the logs again” verklaarde Vic Gundrota, Hoofd van Google's mobiele diensten, tegen de Financial Times. Oftewel: "We dachten dat het een fout was en hebben onze techneuten de logbestanden nogmaals laten controleren."

Hij voorspelt dat - wanneer de andere fabrikanten Apple's voorbeeld volgen en mobiel internetten net zo toegankelijk maken als bij de iPhone - er binnen een paar jaar meer mobiele internet zoekopdrachten zullen zijn dan vanaf 'normale' computers.

bron: Financial Times
Google verrast door de iPhone
14 februari 2008 - 22:59    reactie #1
geplaatst door: PSYCHOMAC
Nou ... dat is toch weer mooi nieuws... weer eens iets om trots op te zijn.!
iMac 2007 20", iMac 27", iMac 21", 10x iMac G3 , 2x iMac G4, 1x iMac G5 ,2xPM dual 1.8 en dual 2.0 G5; 2x MacPro ;15/17/23inch Display(alu en model ervoor), powerbook 12/15/27inch,  Apple TV, 2xApple Cube/17 "ADC Scherm, PM G4 QuickSilver, en verder nog veel te veel om op te noemen. Een verzamelaar dus!
Google verrast door de iPhone
15 februari 2008 - 10:03    reactie #2
geplaatst door: Blender
’t zal Scheepbouwer toch niet zijn?
Google verrast door de iPhone
15 februari 2008 - 10:46    reactie #3
geplaatst door: Vitruvius
Vergeet niet dat de voornaamste reden ook is dat Apple eist dat de kostprijs voor mobiel internetten betaalbaar moet zijn voor de consument (als je als provider de iPhone wil verkopen). Als ik zie wat een Belgische provider vraagt voor een beetje mobiel internet dan is het logisch dat geen hond hier gebruik van maakt. Een beetje basis economie zegt dan dat de prijs te hoog is voor het aangeboden product of het product véél beter moet worden voor die kostprijs. Maar vertel dat aan een verkoper en hij lacht je bijna uit  :mad:
Archaeology is fun, opgraven is afzien! MacBook Pro, iMac, iPhone, iPad.
Ergens in de evolutie is er iets gigantisch fout gegaan.