[img=right]http://www.freespace.nu/files/131_1115218344.jpg[/img]Over het nut van sommige uitbreidingen ga ik hier geen discussie beginnen. Dát mogen jullie lekker zelf bepalen. Daarom kan ik jullie fijn attenderen op deze nieuwe iPod-accessoire: de
iTop Button Relocator[/b] van Nyko. Het principe is simpel. Dit apparaatje kun je bovenop je iPod bevestigen. Daardoor zitten alle bedieningsknoppen ineens óók aan de bovenzijde. Hiermee lijkt de fabrikant een oplossing te willen bieden voor gebruik van de iPod in de orginele Apple-houder (die inmiddels niet meer standaard meegeleverd wordt).
Ieder knopje heeft een aparte structuur waardoor ook deze bediening zich op de tast gebruiken laat. Hoewel de buitenzijde van hetzelfde glimmende metaal en kunstof is als van de iPod zelf, heeft men er voor gekozen de knopjes een weinig stylistisch uiterlijk te geven. Ze lijken domweg overgenomen van een goedkope autoradio.
De iTop Button Relocator van Nyko kost 30 en haalt zijn stroom uit de iPod waardoor batterijen niet nodig zijn. Volgens de beschrijving werkt de uitbreiding op iedere 10, 15, 20, 30, 40 en 60 GB iPod.