Hoi lezertjes,
Ik ben een van die medewerkers die mee is gegaan naar Guide-TCI. Belangrijk verschil is inderdaad een gezond nuchter management en een groep erachter die al service provider is voor o.a. HP en Compaq. We hebben een heel zwaar jaar achter de rug met de continu dreiging van een faillissement wat helaas toch waarheid is geworden. Door een continu geldgebrek leed de service naar de klanten enorm, langzame leveringen, lange wachttijden bij reparaties door slechte leveringen van onderdelen, etc.
Gelukkig, Apple kennis is gebleven, organisatie is gezonder. Voor ons dus een mooie frisse start. Belangrijk verschil met het verleden is de achtergrond van de organisatie, dat is nu de TCI groep. Deze groep heeft veel meer slagkracht dan het oude Guide en is dus een belangrijke steun voor het Nieuwe Guide.
Wij als medewerkers zijn blij dat we nu een verbeterde service kunnen bieden t.o.v. vroeger, veel snellere leveringen en we werken ook aan een betere en snellere service. Overigens zijn suggesties in deze van harte welkom, opbouwende kritiek is iets waar van we willen en kunnen leren.
Ruben van der Laan
Technisch Consultant Apple Server omgevingen.