
OWC heeft nu bootable PCIe SSD's voor de Mac Pro
Er is goed nieuws voor gebruikers van een Mac Pro met diepe zakken die graag niet alleen met SSD als opslag willen werken, maar er ook van willen opstarten. Want Other World Computing heeft
op de NAB aangekondigd dat per direct een PCIe SSD kaart te koop is die deze mogelijkheid nu ook biedt.

Maar de opmerking over diepe zakken staat er niet voor niets, want er hangt een aardig prijskaartje aan deze
OWC Mercury Accelsior:
- 120 GB kost 359,99 dollar
- 240 GB kost 529,99 dollar
- 480 GB kost 929,99 dollar
- 960 GB kost 2.095,99 dollar
Maar voor die prijs krijg je dan ook wel wat, OWC heeft het over doorvoer-snelheden van 6 Gb per secconde. Met andere woorden, ongeveer 780 MB per seconde zou hiervoor geen probleem moeten zijn.
De kaart is
AHCI compliant, dus je hebt er geen drivers voor nodig en het is dus honderd procent plug-and-play. Het werkt dan ook niet alleen in een Mac, maar ook in een Windows PC.