iPhoto '11 krijgt update 9.1
4 november 2010 - 23:20   
geplaatst door: SteveJobs
[img=right]http://www.macfreak.nl/base/data/news/images/iPhoto_09_Icoon.jpg[/img]Apple heeft alweer een update online gezet voor iPhoto '11. De versie die nu klaar staat krijgt de aanduiding iPhoto 9.1

De informatie van Apple bij deze update is als volgt:

Citaat


Met deze update worden diverse nieuwe drukwerkopties aan iPhoto '11 toegevoegd. Ook wordt met deze update de algehele stabiliteit verbeterd en worden enkele andere kleine problemen verholpen.

• Het is nu mogelijk om in iPhoto kalenders aan te maken en te bestellen.
• Er zijn nu extra thema's voor kerstkaarten in hoogdruk beschikbaar.
• Er is een probleem opgelost dat ertoe leidde dat van MobileMe of Flickr gedownloade video's niet goed in iPhoto-gebeurtenissen werden geïmporteerd.

De update wordt aanbevolen voor alle gebruikers van iPhoto '11.


De update is 186,5 MB groot en de systeemeisen zijn:

   • Mac OS X 10.6.3/Snow Leopard of later
   • 5 GB schijfruimte
   • 1 GB RAM
Don't panic
iPhoto '11 krijgt update 9.1
6 november 2010 - 10:11    reactie #1
geplaatst door: Martinuz
Ik vrees dat ik tot dusver de enige ben, maar heb sinds installatie van iLife11 last van een hangende iPhoto. Alle versies intussen gehad, hij doet de upgrade naar de nieuwe bibliotheek niet.

Na -hopelijk- veiligstellen bibliotheek ga ik iLife opnieuw installeren, ik hoop dat  dit iets gaat doen. Blijk niet de enige te zijn, ook bij mij CPU naar 99%.

(Bewerkt door Martinuz om 10:14, 6-11-2010)
Er had hier een heel intelligente tekst kunnen staan
iPhoto '11 krijgt update 9.1
6 november 2010 - 12:26    reactie #2
geplaatst door: MacGB
Martinuz,

Je zult het wel gedaan hebben, maar ik heb zowel voor als na de installatie de bevoegdheden hersteld en (uiteraard) geen actieve apparaten gekoppeld (behalve de muis).

Tot nu toe werkt e.e.a. als een speer (sneller dan de vorige versie). De enige omissie: als ik nieuwe RAW-foto's toegevoegd heb is er de eerste keer dat ik de foto's full screen edit (of iPhoto na een computer shut down weer opstart) sprake van "hangen" dat lost zich na een minuut of zo vanzelf op, daarna weer als een zonnetje. Ook afsluiten van iPhoto en en weer opstarten gaat sneller dan de vorige versie.

Overigens de update bevat idd de beloofde Kalender functie die bij de release nog afwezig was.

MacGB

(Bewerkt door MacGB om 12:26, 6-11-2010)

iPhoto '11 krijgt update 9.1
9 november 2010 - 20:48    reactie #3
geplaatst door: Martinuz
Inderdaad bevoegdheden al hersteld, kopietje bibliotheek gemaakt, iLife11 opnieuw geinstalleerd, alle reguliere wegen bewandeld. Ik vrees dat mijn bieb (maar vooral die van vrouw met 10.000 foto's) beschadigd is geraakt. En natuurlijk geen recente timeMachine, want veel te druk met ander zaken...

Het wachten is op Apple, ben niet de enige bij wie de bieb beschadigd is geraakt, hoop vurig op een oplossing.
Er had hier een heel intelligente tekst kunnen staan