Lenzen voor op je iPhone
18 augustus 2010 - 11:00   
geplaatst door: Robert
[img=right]http://www.macfreak.nl/base/data/news/images/iPhone4.png[/img]Met de komst van de iPhone 4, en de veel betere kwaliteit van de foto's die die produceert, zien we op het web steeds meer dingen waarmee we je je iPhone tot een serieus fotografisch stuk gereedschap kunt omtoveren.

Eén van de voorbeelden daarvan zijn de fisheye en groothoek/macro-lenzen van Photojojo. Bij deze lenzen plak je een ringetje op je iPhone en bevestig je vervolgens de lens die je wilt gebruiken simpelweg aan je iPhone. Omdat de lenzen een magneetje hebben ingebouwd blijven ze dan gewoon keurig zitten.

Er is wel één groot nadeel, dat ringetje blokkeert de flitser van de iPhone 4, dus als je daar gebruik van wilt blijven maken in combinatie met deze lenzen zal je een dun hoesje moeten kopen waar je het ringetje op plakt. Let wel op dat je een zwart hoesje neemt, want de kans op leklicht is natuurlijk wel aanwezig.

De groothoek/macrolens kost 20 dollar, de fisheye 25 en samen kosten ze 40 dollar en ze zijn op deze site te vinden.

Mocht deze oplossing van Photojojo niet genoeg voor je zijn, dan zijn er op het web natuurlijk nog andere variaties te vinden. Wat dacht je van deze Cals Zeiss lens voor op je iPhone - niet te veel bewegen - of het iPhone DSLR project?
Klik hier voor informatie over het onder de aandacht brengen van producten of diensten op MacFreak.
Lenzen voor op je iPhone
18 augustus 2010 - 13:29    reactie #1
geplaatst door: Cailin Coilleach
Heb begrepen dat je met die goedkope lensjes ook wel krijgt waar je voor betaalt :) "Pay peanuts, get monkeys".
Lenzen voor op je iPhone
18 augustus 2010 - 20:14    reactie #2
geplaatst door: Panico
Ben alleen ontevreden over mijn 3Gs wat betreft de lens cq filter...
Geeft magenta spot (roze vlek in het midden) waar ik nog steeds een Photoshopdingetje voor zoek!
http://www.pauldj.nl/  ("Interesting reaction! But what does it mean?")