geplaatst door: Robert
[img=right]http://www.macfreak.nl/base/data/news/images/iPad-2e-Generatie.jpg[/img]Het spel [ituneslink=http://itunes.apple.com/app/soulcalibur/id481958471?mt=8&affId=1306247]SoulCalibur[/ituneslink] is waarschijnlijk voor veel van ons een oude bekende, het spel bestond in 1999 al op de DreamCast van Sega. Inmiddels is deze gouwe ouwe ook naar het iOS overgezet. Het is universeel, dus je kunt er niet alleen van genieten op je iPad, maar ook op je iPhone of je iPod touch.

Let wel op de systeemeisen het over recente versies van deze iDevices hebben: minimaal een iPhone 4 of 4S, een iPod touch 4e generatie of een iPad 2.

Voor de gameplay verwijzen we jullie naar onderstaand filmpje, hier kan je zien hoe SoulCalibur op een iPad 2 draait.





SoulCalibur wordt ter ere van de introductie met 20 procent korting aangeboden, en kost op dit moment € 9,99 in de iOS App Store. Als je het wilt aanschaffen dan kan dat door op [ituneslink=http://itunes.apple.com/app/soulcalibur/id481958471?mt=8&affId=1306247]deze link[/ituneslink] te klikken.
Klik hier voor informatie over het onder de aandacht brengen van producten of diensten op MacFreak.
SoulCalibur nu op iOS en met 20 procent korting
19 januari 2012 - 12:23    reactie #1
geplaatst door: Kapotlood
Het was in mijn ogen één van de beste fighting games van "vroeger", maar €9,99 voor een spel van ±13 jaar oud vind ik best stevig aan de prijs… zeker als je nagaat dat je 'm 13 jaar geleden voor ±40 gulden kon kopen :-)

Mvg,
Joram

(Bewerkt door joram om 12:39, 19-01-2012)