[img=right]http://www.macfreak.nl/base/data/news/images/iPad-2e-Generatie.jpg[/img]Je hebt al vaker op MacFreak kunnen lezen over de tactiek van Apple naar uitgevers van kranten en tijdschriften. De meest recente stap van Apple was dat ze de voorwaarden zo hebben aangepast dat het voor die uitgevers weer veel aantrekkelijker wordt om het via de App Store te regelen.
We weten niet of dat de reden is dat The New York Post iets te enthousiast is geworden, maar op dit moment is het niet meer mogelijk om de pagina's van die krant te bezoeken met Mobile Safari. In plaats daarvan krijg je
een pagina te zien die je naar hun app in de App Store doorverwijst.

Grappig genoeg werkt het nog wel met iOS browsers als
[ituneslink=http://itunes.apple.com/nl/app/skyfire-web-browser-for-ipad/id409153623?mt=8]Skyfire[/ituneslink] (klik
[ituneslink=http://itunes.apple.com/be/app/skyfire-web-browser-for-ipad/id409153623?mt=8]hier[/ituneslink] voor de Belgische App Store) en
[ituneslink=http://itunes.apple.com/nl/app/opera-mini-web-browser/id363729560?mt=8]Opera Mini[/ituneslink] (klik
[ituneslink=http://itunes.apple.com/be/app/opera-mini-web-browser/id363729560?mt=8]hier[/ituneslink] voor de Belgische App Store).
Nu is dit niet iets waar veel mensen wakker zullen liggen, The New York Post is nu niet direct de beste krant van de Verenigde Staten, maar het kan vervelend worden als meer kranten dit gaan doen.
Via de app van The New York Post in de iOS App Store kost deze krant $ 6,99 per maand, $ 39,99 voor zes maanden en $ 79,99 voor een jaar. Er is geen optie om een 'losse' krant te kopen. Dus je hebt de kosten van Skyfire of Opera Mini in ieder geval erg snel terugverdiend.
bron:
AppleInsider