
Man bekent inbraak huis Steve Jobs afgelopen zomer
Afgelopen zomer hadden we een
bericht over een brutale inbraak in het huis van Steve Jobs waarbij een aantal persoonlijke bezittingen waren buit gemaakt. We vroegen ons nog af waneer deze spullen zouden verschijnen op eBay maar dat is tot op heden ook nog niet gebeurd. De inbreker is inmiddels aangehouden en heeft onlangs
bekend dat hij de inbraak heeft gepleegd.
De 35-jarige Kariem McFarlin had overigens geen idee dat hij in het huis van Steve Jobs was maar hij wist wel in korte tijd een aantal bijzonder Apple spullen mee te nemen waaronder, de portemonnaie van Steve, Steve's rijbewijs en een hele reeks aan iPads, iPhones en Macbooks. Daarnaast ook nog voor ongeveer $60.000 aan sieraden van Tiffany en Co.
Eén van de gestolen iPads belandde in de handen van straatartiest Kenny the Clown, die deze iPad gebruikte als muzikale ondersteuning tijdens zijn optredens. De politie kwam op het spoor van deze bijzondere iPad na ondervraging van de verdachte. Deze had de iPad weggeven om een geldschuld in te lossen.
De politie heeft deze iPad en de andere gestolen goederen weer terug gebracht bij de familie van Steve Jobs.