[img=right]http://www.macfreak.nl/base/data/news/images/iTunes_10_Icoon.jpg[/img]Arme Jon Bon Jovi. Na een leven van sex, drugs en rock en rol is hij een nostalgische man geworden die tranen plengt over het feit dat we tegenwoordig niet meer allemaal met een koptelefoon op naar een LP zitten te luisteren.
Alleen hangt hij er een nogal vreemde conclusie aan vast. Want wie is de boef die er voor gezorgd heeft dat al dit moois nu verdwenen is? Steve Jobs! Je leest het goed: volgens Jon Bon Jovi is het de schuld van Steve Jobs en Apple dat met zijn iTunes Store de muziekindustrie helemaal verpest heeft.
What happened?' Steve Jobs is personally responsible for killing the music business
Misschien dat Jon de geschiedenisboeken eens in zou moeten duiken? Daar zijn wonderbaarlijke dingen in te lezen als de uitvinding van de CD, de opkomst van de MP3 en
Napster, en uiteindelijk een fabrikant die met de iPod en de iTunes Store juist een model wist neer te zetten waardoor mensen nog wel voor digitale muziek betalen.
Maar we hebben het gevoel geschiedenisboeken misschien niet meer aan Jon besteed zijn
via
MSN Music